Golf Mk2-mala pauza na neko vrijeme...

Golf Mk2-mala pauza na neko vrijeme...

Početnik
RE: Golf Mk2

Ajme felge su boli glava.svaka cast.

auto slazem za gust i da tu i tamo operem nekog tatinog sincica :) dvojba je ova VR6 il TDi. VR6 ima zvuk,lakse ga je ugradit,ima j*ene performanse,manje para treba,ALI potrosnja je velika sto je normalno za V6.TDi...hmm brdo momenta,isto tako treba ti brdo para.ako bi slagao TDi motor sa svim je 2500e + kocnice i osvjezenje ovjesa.za tu lovu imam VR6 sa najmanje 200 ks ako ne i vise,e sad TDi potrosi 6-7 litara nafte a VR6 12-13l. radi se o 1.9TDi PD 150 ks iz seata...neznam sta bi uzo :icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
RE: Golf Mk2

Tih dizelskih 150 konja u dvici bi letilo ali 2500€:icon_question:...puno novca kojeg danas malo ko ima.VR ti je puno jeftinija investicija i manje zezancije oko swap-a.Prijatelj mi ima VR-a u dvici i auto ide lijepo a zvuk je neopisiv.Kod mene je V6 ali na ispuhu se i ne osjeća zvuk šestaka kao kod VR-a.
 
Početnik
RE: Golf Mk2

dohc24v je napisao(la):
Tih dizelskih 150 konja u dvici bi letilo ali 2500€:icon_question:...puno novca kojeg danas malo ko ima.VR ti je puno jeftinija investicija i manje zezancije oko swap-a.Prijatelj mi ima VR-a u dvici i auto ide lijepo a zvuk je neopisiv.Kod mene je V6 ali na ispuhu se i ne osjeća zvuk šestaka kao kod VR-a.

istima vr ima prej*en zvuk al opet trosi jako puno,12-13 litara popije na 100 kn
 
Član
RE: Golf Mk2

Moj predlog, ubaci g60, sigurno manje trosi nego vr, a ima turbinu - moze lepo da se nacipuje ;)
 
Član
RE: Golf Mk2

g lader pokreću remenice, tj. pokreće se mehaničkim putem. Velika prednost mu je što nema turbo rupe. Mane su mala trajnost i velika opterećenja pri visokim obrtajima motora. Također, za pogon remenica oduzima dosta snage motora.

Malo se raspitaj, pa bubaj;)
 
Početnik
RE: Golf Mk2

ZELA GTI je napisao(la):
g lader pokreću remenice, tj. pokreće se mehaničkim putem. Velika prednost mu je što nema turbo rupe. Mane su mala trajnost i velika opterećenja pri visokim obrtajima motora. Također, za pogon remenica oduzima dosta snage motora.

Malo se raspitaj, pa bubaj;)
zato postoje manje remenice kako bi G-lader prije nadrukao pritisak

dellas je napisao(la):
Moj predlog, ubaci g60, sigurno manje trosi nego vr, a ima turbinu - moze lepo da se nacipuje ;)


kad se slozi kak spada trosi kao VR
 
Početnik
RE: Golf Mk2

Od ove duje odustajem,previse toga ima za napraviti tako da mi se vise isplatilo uzet drugu duju sa urednom limarijom,a to sam i napravio.Jucer sam kupio duju 1.6 benzinca sa orginal 162000 kn,slike danas popodne kad ga malo sredim i operem.
 
Legend
RE: Golf Mk2

iskreno, meni su puno ljepse ove falcirane felge kad im ispoliras samo falc, ostalo ostavis kako jeste..
 
Član
RE: Golf Mk2

jesul ovo gewinde il si rezao crvene opruge pa je ovako nizak? Sve u svemu svidja mi se pravo kako je uradjen zaista =)
 
Top