Golf Mk2-mala pauza na neko vrijeme...

Golf Mk2-mala pauza na neko vrijeme...

Član
RE: Golf Mk2

power tech na golfu lezi ko budali samar :)
a inace ovako golf treba izgledati a ne sa nekim poljester špojlerima i slicnim glupostima
dobar
 
Član
RE: Golf Mk2

Pristojna dvica. Sve kako treba biti;)

Još kada padne motor, biti će druga priča. Ne bi bilo loše da malo pojačaš kočnice, staviš strut bar... 150 konja sa brdom momenta nije za baciti. Samo naprijed:icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf Mk2

bit ce extra kad odradis sve sto si zamislio,,koliko vidim ides dobrim putem,samo naprijed,puno srece;);)
 
Član
RE: Golf Mk2

Golf i jeste najljepši u klasičnom izdanju...samo ga zakucat u pod i felge (a već imaš lijepe felge);)
I kod mene su PowerTech samo 8 i 9×15.
Nisi zadovoljan sa Bravurisom:icon_question:
Ja ih imam naprijed i za te novce su OK....šta te je razočaralo na njima?
 
Početnik
RE: Golf Mk2

dohc24v je napisao(la):
Golf i jeste najljepši u klasičnom izdanju...samo ga zakucat u pod i felge (a već imaš lijepe felge);)
I kod mene su PowerTech samo 8 i 9×15.
Nisi zadovoljan sa Bravurisom:icon_question:
Ja ih imam naprijed i za te novce su OK....šta te je razočaralo na njima?

ma nije da nisam zadovoljan,dobre su one za te pare...al neznam kako ce se ponasat kad ce TDi bit unutra. moje powertech su sve 8x15 et15

EDIT: dohc24v jel imas mozda koju detaljniju sliku od 9j powertech-ica? i daj mi reci kako si ih polirao...strojno il rucno?
 
Početnik
RE: Golf Mk2

Ljudi danas se desilo nesto...

Naisao sam na VR6 i dosta je jeftin...,zapravo je prejeftin da ga neuzmem,dao mi je razmisljat...

sta vi kazete VR6 ili TDi?

http://s885.photobucket.com/albums/ac58/ebaystyler/VR6/?action=view&current=MOV00001.flv

to je video od tog VR6

pogledajte pa mi recite jel tak radi ispravan VR6 ili je ovaj an videu s*eban
 
Član
RE: Golf Mk2

mislim da ce ti neko tesko reci za ovaj motor,bar sto se tice video snimka,nije to realno kao uzivo. imas ti dosta parametara koji mogu pokazati da li je motor uredu ili nije,tesko je preko videa zakljucit da li je sve ok. Da sam na tvom mjestu ja bi se drzao ideje o ubacivanju TDI motora. Ali to je samo moje misljenje,ne mora biti i ispravno;)
 
Početnik
RE: Golf Mk2

Ja se nemogu odlucit,mislim da ce na kraju ipak odlucit pare,VR-a mogu slozit za duplo manje para...za 2500E mogu imat kompresor na VR-u a TDi me kosta 2500e i di jos ugradnja i kocnice i sve...moram dobro razmislit

htio bi cut jos komentara na ovo,mozda ak neko zna razlike u performansama VR6-TDI i tako...sve preporuke dobbrodosle ;);)

I jos jedna stvar...koliko VR6 trosi na 100 km?
 
Član
RE: Golf Mk2

Imam dosta slika od felgi.Polirane su ručno (sve do aluminija je rađeno ručno a završni dio posla je odrađen sa četkama)...kod mene je 8×15 et 15 i 9×15 et 10
jtxg5t.jpg
97jyuu.jpg
osttok.jpg


Jeli slažeš auto za race ili za svoj gušt:icon_question:
Zvuk VR6 motora je prej*en a i ide lijepo u dvici.Da ja imam Golfa nebi se mislio sekunde....ubacio bi VR-a kao što si i napisao,puno manje para i zezancije.Koji TDI si mislio ubacivati tj iz kojeg auta?Predpostavljam Golf trojka:icon_question:
Za taj swap bi ti najpametnije bilo uzeti stranca i onda sve prebaciti u svog golfa;)
 
Top