Golf Mk2-mala pauza na neko vrijeme...

Golf Mk2-mala pauza na neko vrijeme...

Početnik
Pozdravw svima.Evod a predstavim svoj auto.Radi se o Golfu 2 D.Kad sam ga nasljedio od bake i dede bio je u poprilicno losem stanju,13" sa ratkapama,skroz matiran lak,visok ko koza:icon_biggrin:,ugl bilo ga je gadno za vidjet na cesti...Tako ja reko jednog dana neces vise bit ovakav...krenulo se radit.Prva stvar koja je dosla na auto su crystal smoked prednji farovi sa H4 Philips Blue Vision zaruljama.Zatim sam kupio zadnji protocni lonac sa okruglim nastavkom koji je bio totalni promasaj,nikako nije pasao na golfa.Posto sam promjenio farove trebalo je promjenit i zadnje lampe.Kupio sam crystal bijelo/crvene zadnje lampe te ih smontirao.Nakon temeljitog poliranjA i izmjena lampi auto je poceo liciti na nesto...Eh dobro je izgledao par dana dok nisam vidio stare,zute matirane zmigavce.Odmah su isli dolje i te umjesto njih su dosli bijeli zmigavci Hella.Eto...tako se auto vozio jedno vrijeme dok ga nisam spustio.Kupio sam -60/-40 opruge te stavio GTi lip/donju ralicu.To je vec bilo nesto.Nakon toga na autu nisam nista radio par mjeseci dok mi buka auspuha nije dojadila...Odlucio sam slozit neku muziku u auto.Kupio sam JVC radio 4x50W te 2 8cm SONY zvucnika za armaturu i 2 zvucnika SONY 280w za tablu gepeka.Svira zadovoljavajuce dan danas.Onda sam se prebacio na interijer.Posto nisam imao niti središnju konzolu to je bila prva preinaka unutra,zatim sam stavio nove navlake na siceve.Posto mi je prednja maska bila blijeda kupio sam "crnu" masku sa Mk2 Edition One sa original crnim znakom.Dosao je red na motor...Moj 1.6D sa 4 brz je bio ubijen,imao je 305000 km ,dimio ko kuga,trosio ulje...Doslo je vrijeme da ga se zamjeni.Kupljen je drugi 1.6D sa 211000 km u odlicnom stanju sa 5 brz te je ubacen unutra,ja zadovoljan s njim.Gledam po forumima kako su svi Mk2 ubijeni u pod te dosaop do zelje za gewindama.Kupio sam Weitec Hicon GTN gewinde(jedne od najboljih u seriji) te ih montirao.Sa spustanjem je kraj.Posto sam na novom motoru imao W klemu na alternatoru odlucio sam kupit kmh sa okretajima ali ne bilo kakav vec iz Mk3 Golfa TD.To je sjelo unutra kao budali samar.Onda sam kupi 4-kraki volan koji je puno ljepsi od onog 2-krakog najobicnijeg.Crystal lampe su mi dojadile pa sam stavio napred masku of GTi-a sa crvenim rubom i 4 fara te iza Hella crno-crvene isto sa GTi-a.Evo par slika da vidite sadašnje stanje auta.Slike kao je izgledao prije stavim kasnije.LP

Ovako je izgledao do prije par dana:















a ovako izgleda sad:























onda sam kupio felge powertech 8jx15 et15 sa 195/45-15 gumama barum bravuris2,shit gume al sta sad :D
i tako auto izgleda trenutno,motor je 1.6D sa super mocnih 55 ks :lol: :lol: ,ali je zato u odlicnom stanju :)












Ovo gore su starije slike.Posto sam spusio topci kad se desilo sranje na forumu napravio sam novi.

Ovaj tjedan sam dosta radio na autu.Porezani su rubovi da felge ne grebu,napravljen redovni servis(ulje filteri itd.),ubaceni Rockford Fosgate sub i Magnat pojacalo i ubacena mekana armatura u ODLICNOM stanju:icon_smile:.

Evo par novijih slika.Trenutno je bez obrve malo za promjenu.



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Početnik
RE: Golf Mk2

zaboravio sam napisat da ce se golf uskoro pocet raskopavat te da ce se napravit kompletna limarija i lakiranje te ce se ubacit 1.9TDi PD 150ks :icon_smile:
 
Član
RE: Golf Mk2

FilipMk2 je napisao(la):
zaboravio sam napisat da ce se golf uskoro pocet raskopavat te da ce se napravit kompletna limarija i lakiranje te ce se ubacit 1.9TDi PD 150ks :icon_smile:

e to kad izvedes skidam kapu, bice makina i po;)
a golf je extra dignut iz pepela...sta bi rekli djed i baka da ga vide:icon_question:
samo nastavi:cool:
 
Početnik
RE: Golf Mk2

Evo jedna slika dok jos nije kod mene bio :lol::D




Uploaded with ImageShack.us

Limarija i lakiranje ce bit 100% ove godine,tocnije prije zime, a TDI ako nebude ove,bit ce pocetkom 2011.g. 100%

BMW-GTI je napisao(la):
Lep golfic, sredjen bez preterivanja, motor izgleda odlicno ;)

motor je u odlicnom stanju,211000 km,izvana je ko iz tvornice
 
Član
RE: Golf Mk2

velika razlika prije i poslije,i corav bi primjetio,svaka cast,bas me zanimaju radovi ubacivanja motora,propratit cemo to svi vjerujem;););)
 
Početnik
RE: Golf Mk2

probat cu sto vise slika stavit kad ce se motor ubacivat,a kad se ubaci planiram ga dic na kojih 200 ks pomocu veceg IC-a,cipa,auspuha i dizanja tlaka turbine
 
Top