Golf mk2 (hvala DADO)

Golf mk2 (hvala DADO)

Član
Eh dadin golfer pazio ga je kosto ce sada buduce djete ako bog da...SL65 jesi naso foru za ulazak u garazu sa niskim autom :D ;)
 
ma samo cu napraviti malo sa betonom imalo preko praga i biti ce to uredu do sada jos nije zapeo pa nadam se da nebi trebao niti u buduce :icon_biggrin:
 
S65-///AMG je napisao(la):
ma samo cu napraviti malo sa betonom imalo preko praga i biti ce to uredu do sada jos nije zapeo pa nadam se da nebi trebao niti u buduce :icon_biggrin:

samo ulazi u rikverc i nemas problema naprijed je nemoguce ulazit al u rikverc moze bez problema a ostalo je jos navoja na gevindi 5 cm no sikiriki moze jos dole

BoosT666 je napisao(la):
Eh dadin golfer pazio ga je kosto ce sada buduce djete ako bog da...SL65 jesi naso foru za ulazak u garazu sa niskim autom :D ;)

vremena se mjenjaju sta je tu je ipak mi je draze postat otac bice vremena i za ostalo boze zdravlja
 
Evo da malo osvjezim temu auto je bio na tehničkom jedva su me pustili uz dosta nagovaranja da udjem na kanal i evo par slika u kakvom je stanju sada
sa tehničkog
Fotografija0119.jpg

Fotografija0120.jpg

DSC03094.jpg

DSC03092.jpg

Fotografija0123.jpg

Fotografija0121.jpg
 
priznajem nije mi lako pogotovo kad vidim auto ipak sam ga radio s ljubljavlju dug niz godina za sebe u nedelju nakon godinu dana momak dolazio do mene malo se provozali usliko se kraj njega itd uglavnom momak auto pazi extra evo par slika od nedelje iza se vidi i moje nove auto koje čeka bolje dane ili mozda opet neki projekt ako bude para i zdravlja :)






 
Spremaj se za KA :D
[/quote]

A spremam se polako i fizički i psihički :lol: :lol: samo trebamo se dogovoriti kako sta kada i gdje da mogu planirati povratak kuci sa faksa da stignem na vrijeme auto spremit da to bude kako ga je dado vozio gore.. :icon_smile:



dadao_style je napisao(la):
priznajem nije mi lako pogotovo kad vidim auto ipak sam ga radio s ljubljavlju dug niz godina za sebe u nedelju nakon godinu dana momak dolazio do mene malo se provozali usliko se kraj njega itd uglavnom momak auto pazi extra evo par slika od nedelje iza se vidi i moje nove auto koje čeka bolje dane ili mozda opet neki projekt ako bude para i zdravlja :)

a dado rekao sam ti ako se poželiš zovi i provozaj meni nije problem doći barem toliko mogu učiniti.. kao mala zahvala sto si mi omogućio da vozim ovako lijep primjerak za kojim se svakim danom sve vise i vise ljudi na cesti okreće
 
i naravno hvala ekipi za pohvale :cool:

sub3r je napisao(la):
samo ove rore nazad ubise u oci, sto ne skratis ovo malo :icon_rolleyes:

a da imam vremena sigurno bi uradio to ali kako dodjem doma uglavnom preko vikenda samo jednostavno ne stižem ali potruditi cu se da to sve bude kako treba čim prije
 
Top