Golf mk2 (hvala DADO)

Golf mk2 (hvala DADO)

:cool::cool: svaka čast nisam ni sumnjo da ces ga cuvat samo jos kad se odlucis da ga zakucamo samo zovi ipak je moje misljenje da ovakav auto mora da ćući na zemlji sretno dalje i čuvaj kao do sada ;)
 
ma zakucavati cemo samo da nadjem garažu u koju cu onda moći ući i ide u pod kao što je i bio :icon_biggrin:
 
dadao_style je napisao(la):
S65-///AMG je napisao(la):
ma zakucavati cemo samo da nadjem garažu u koju cu onda moći ući i ide u pod kao što je i bio :icon_biggrin:

moze on u onu garazu sigurno i kad se spusti

može u moju nego po gradu nikako da nađem :lol: :lol: ma uskoro ćemo mi njega spustiti pa kud puklo da puklo :icon_biggrin:
 
ja sam se davno odreko javnih garaza trotoara ivičnjaka i bilo čega slicno dakle samo ravnica jest zafrkano nemozes gdje hoces al prilagodis se a imas plus kao ija imas drugo auto pa mozes njim gdje hoces a ono za gusta pozz
 
dadao_style je napisao(la):
ja sam se davno odreko javnih garaza trotoara ivičnjaka i bilo čega slicno dakle samo ravnica jest zafrkano nemozes gdje hoces al prilagodis se a imas plus kao ija imas drugo auto pa mozes njim gdje hoces a ono za gusta pozz

bas tako ce i biti najvjerojatnije gušt je gušt a obaveze su drugo :lol: :lol:

Coxi TD je napisao(la):
Super je masina...:cool:

hvala hvala :icon_biggrin:
 
Član
Stvarno ocuvan primjerak cuvaj ga ;),izvana ok,jedna fino ocuvana duja nista posebno ali najzanimljiviji mi je motorni prostor :cool: kao nov iz tvornice motor.
 
GTI FAN je napisao(la):
Stvarno ocuvan primjerak cuvaj ga ;),izvana ok,jedna fino ocuvana duja nista posebno ali najzanimljiviji mi je motorni prostor :cool: kao nov iz tvornice motor.

i ja sam ostao šokiran kada sam prvi put vidio motorni prostor bilo je ovako :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: a sada isto nastojim da ga odrzim isto kakav je bio i nadam se da cu uspjeti
 
Član
S65-///AMG je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
Stvarno ocuvan primjerak cuvaj ga ;),izvana ok,jedna fino ocuvana duja nista posebno ali najzanimljiviji mi je motorni prostor :cool: kao nov iz tvornice motor.

i ja sam ostao šokiran kada sam prvi put vidio motorni prostor bilo je ovako :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: a sada isto nastojim da ga odrzim isto kakav je bio i nadam se da cu uspjeti
Pa ja kad sam vidio sliku ostao sam :icon_eek: mogu misliti ti kad si vidio uzivo,znas li koliko je presao taj golf?
 
Član
S65-///AMG je napisao(la):
ja znam koliko piše na satu a koliko je prešao zapravo to mislim da tesko itko moze znati ;)
Ok,s obzirom na stanje a duje su provjereno jako izdrzljivi auti mislim da joj predstoje stotine tisuca km uz normalno odrzavanje bez vecih kvarova,ako nedo bog ne dozivi havariju,nek je sa srecom ;)

Moj kum je takvu 1,3 kupio prije 12 godina i tada je izgledala raspasou u odnosu na tvoju sad a divljanja ko u prici,odrzavanje nepoznat pojam pa eno je jos ide.
 
bas tako ali opcenito ovi motori iz 80-tih i pocetka 90-tih njemački osobito po meni su neraskidivi samo sipaj i mjenjaj ulje i gorivo kada treba i ostale materijale koji se trose i nemas problema :lol: :lol: :lol: uostalom to je GOLF ;)
 
Top