Golf mk2 gti 16v

Golf mk2 gti 16v

Član
Evo da predstavim svoje auto.golf mk2 gti 16v 139ks 85 godiste.planiram da radim dosta na njemu stvari.eto toliko za sad danas kasnije cu stavit koju sliku da vidite kako izgleda i da vam detaljno predstavim stacu radit.poz za sad
 
Član
Re: RE: Golf mk2 gti 16v

dado gti je napisao(la):
Evo da predstavim svoje auto.golf mk2 gti 16v 139ks 85 godiste.planiram da radim dosta na njemu stvari.eto toliko za sad danas kasnije cu stavit koju sliku da vidite kako izgleda i da vam detaljno predstavim stacu radit.poz za sad

Evo par slika.
5efa233e-cd4e-1d00.jpg

http://img.tapatalk.com/5efa233e-cd6b-
d4de.jpg
5efa233e-cd9c-0b3b.jpg

5efa233e-cdbc-f7ef.jpg

5efa233e-cde4-0499.jpg

5efa233e-ce0b-a271.jpg

5efa233e-ce27-863c.jpg

5efa233e-ce48-fa1a.jpg

5efa233e-ce70-c974.jpg

5efa233e-ce8c-7310.jpg


Izvinite ako nisu bas slike dobre tel je slikano.a cim prodje vaskrs pocinjem sa radovima:prvo nosace motora farbanje branika prednji zadnji poliranje auspuha poliranje usisne grane i poklopca ventila i jos dosta stvari,planiram ubacit od trojke ist tablu da i servo obavezno malo bolje felnicei tako jos sitnica dosta oko muzike rasvjete i ostaloga.
 
Član
inace nisam ljubitelj golfa,,al kad vidim da je benzinjara moze proci,,;);)
sretno druze i da se navozas::icon_biggrin:
 
Član
boja mi se svidja mozda bi mogao malo transparentinim odraditi stopke kao smoked da budu jer je i auto tamnije i ovaj branik osvjeziti zadnji i jos nesto jesi ti radio tapacirunge il su ti dosli kozni....;)
 
Član
Hvala svima kako je skupo gorivo bogami al opet cu se vozat haha.a sve doslo ovako i jos sa riknutim.mjenjacem al to sam odma zamjenio al da budem iskren i cijena nije bila prevelika lik trazio 2500 i nakraju na 1800 zbog mjenjaca i jos sam ja usput svasta nasao.ima se u planu dosta toga radit al prvo nosaci i registracija najskuplje haha.:p
 
Član
super baza za dalje sredjivanje, za pocetak dubinsko pranje,,
a onda malo finesa, zadnju karambolku sredi, stopke operi, i tako
na jvaznije da je ispravno sve tehnicki onda i sredjivanje ima nekog smisla ;)
 
Član
Jesi li mu stavio pumpu goriva ,znam da si pisao da imas problema?Ja nadjoh neku novu za 160 KM pa planiram uzeti nesto mi je slabo isao ali mislim da je moj motor dugo stajao u garazi "zadusen" pa onda jos imao problema sa razvodnikom i kad sam ga nakon toga par dana intenzivno stiskao i ebao mu mamu ocepio,leti auto kako treba,cupa volan iz ruku :icon_biggrin: .Uglavnom ipak cu staviti novu vjerovatno , ova je pumpa orginal za KR i daje 6 bari po katalogu,zanimljivo ,ocekivao sam manje bari. ;) Bosh je preko 300 KM :icon_mad: ali netreba mi pumpa da traje 20 godina.
 
Član
Nisam uzeo pumpu procistio ovu a i kablo mi jedno koroziralo stavio nove stopice i dizne pregledao mi prijatel i sad stvarno kosto kazes volan se otima mocna masina.al nosaci su mi problem to mi je sad prvo da napravim.haha
 
Član
dado gti je napisao(la):
Nisam uzeo pumpu procistio ovu a i kablo mi jedno koroziralo stavio nove stopice i dizne pregledao mi prijatel i sad stvarno kosto kazes volan se otima mocna masina.al nosaci su mi problem to mi je sad prvo da napravim.haha

Kako si procistio pumpu? A sto se tice masine ispravan KR je premocan stroj u laganoj duji,dok se ne naviknes nesmijes ga stisnut posteno ebo on m,bas otima volan :icon_biggrin:



I da,koliko rece da si platio nove dizne,cisto me zanima ?
 
Član
Nisam kupio dizne gledao sa i kostaju 360 km neke neznam koje marke i.prijatelj mi ispitao malo kaze da su dobre i samo kupim gumice koje idu ispod gdje se zavrce dizna da necuri.a sa nekom tecnosti specijalna za ciscenje benzin pumpi skine se pumpa i naspes to i ostavi se par sati kao ta tecnos skina prljastinu i tak to.i super ide.naravno noce svecice i ulje i filteri ma ekstra je.iako ima 15 prva druga treca slajdra a kad prebacim u cetvrtu nema anake da zaslajdra radi siroki guma vec poskakuje haha.
 
Član
dado gti je napisao(la):
Nisam kupio dizne gledao sa i kostaju 360 km neke neznam koje marke i.prijatelj mi ispitao malo kaze da su dobre i samo kupim gumice koje idu ispod gdje se zavrce dizna da necuri.a sa nekom tecnosti specijalna za ciscenje benzin pumpi skine se pumpa i naspes to i ostavi se par sati kao ta tecnos skina prljastinu i tak to.i super ide.naravno noce svecice i ulje i filteri ma ekstra je.iako ima 15 prva druga treca slajdra a kad prebacim u cetvrtu nema anake da zaslajdra radi siroki guma vec poskakuje haha.
Moja pumpa zuji previse pa je moram ipak mjenjati da ne ostanem negdje pored ceste a vjerujem da je jos uvjek slab pritisak.A kr je extra masina,sto reci,par puta umalo ne pogiboh ovih dana kad je ocepio,okretao sam se po cesti jednom kad sam ga podcijenio pa pretjerao sa gasom :icon_biggrin: moj je na golemom 16 kama 205,50,16 pa ih vrti i slajdra ko da su trineske,grip tek trecom,zvuk predobar, namucio sam se da ga ustelujem a imam jos dosta posla ali vrijedi za onakav strojcek koji je jos orginal dujina legendarna masina ;) Cak sam kupio jos jedan bez instalacije za rezerve. :123:
 
Član
A vodim drug bas volis tu masinu kao i ja nadam se dacemo se nwgdje srest da malo popricamo i popijemo koju haha.a nema sta masina je ekstra.:)
 
Top