Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
DeLLoRto je napisao(la):
Prelistam temu i vidim mnogo tih nepotrebnih stvari na autu.... Pored toga vazda se zapim zasto ljudi stavljaju ove GTI oznake na golfove kada im auta nemaju nikakve veze sa GTI-jem....??? eto bar mi ti pokusaj odgovoriti.... Onda kada sam vidio onu navlaku na volan,presvlake,bijele detalje unutrasnjosti....lose zaista...

pa kakve veze recimo ima to sto moj volan ima navlaku za volan ,msm nidjke veze al eto,svak ima svoj ukus, o ukusima se ne raspravlja...
 
DeLLoRto je napisao(la):
Prelistam temu i vidim mnogo tih nepotrebnih stvari na autu.... Pored toga vazda se zapim zasto ljudi stavljaju ove GTI oznake na golfove kada im auta nemaju nikakve veze sa GTI-jem....??? eto bar mi ti pokusaj odgovoriti.... Onda kada sam vidio onu navlaku na volan,presvlake,bijele detalje unutrasnjosti....lose zaista...

neko skida sa gti-a oznake,, drugi stavljaju na 1.3-ce:D
tesko je svima udovoljiti,, ali ima stvari koje jedna sa drugom ne idu i
o tome je bezveze pricati.
eksterijer i nije toliko los,, sve bijelo sem obrva, tu bi nesto trebao mjenjati,,
ili karambolek pola crno pola bijelo ili sve u bijelo,,;)
a enterijer si krenuo u anti tuningu, bez ljutnje prijateljski savjet.
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
A kakve veze recimo imaju te GTI oznake sa tvojim motorom 1.3...???

Kakve veze ima 1.9tdi sa fire&ice golfom :icon_question: De popustite momka, svak ima pravo da radi sta hoce od svog auta ....
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
DeLLoRto je napisao(la):
A kakve veze recimo imaju te GTI oznake sa tvojim motorom 1.3...???

Kakve veze ima 1.9tdi sa fire&ice golfom :icon_question: De popustite momka, svak ima pravo da radi sta hoce od svog auta ....

Veza je ta da je u njemu motor 1,9 TDI za tvoju informaciju......al eto,svako radi kako mu volja...naopako..
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
DeLLoRto je napisao(la):
A kakve veze recimo imaju te GTI oznake sa tvojim motorom 1.3...???

Kakve veze ima 1.9tdi sa fire&ice golfom :icon_question: De popustite momka, svak ima pravo da radi sta hoce od svog auta ....

Veza je ta da je u njemu motor 1,9 TDI za tvoju informaciju......al eto,svako radi kako mu volja...naopako..
druze kakve veze to ima jbem mu mater, sta je to bitno, jbena oznaka na autu...:icon_mad:
 
Član
ne zam momak stavio gti oznaku i sta sad odma anti tuning.svako ima pravo radit sta hoce sa svojim autom nekom se ne svidja a nekom se svidja:icon_confused::icon_confused:
 
Član
ne znam zasto uopste ulazim u ove rasprave,al evo pojasnit cu.....neka on stavlja sta hoce,to je njegovo auto i neka radi s njega kako mu volja. Ja samo pitam u cemu je fazon GTI oznaka kada je motor 1.3....?? Mene nista vise ne zanima....
 
Član
DeLLoRto je napisao(la):
ne znam zasto uopste ulazim u ove rasprave,al evo pojasnit cu.....neka on stavlja sta hoce,to je njegovo auto i neka radi s njega kako mu volja. Ja samo pitam u cemu je fazon GTI oznaka kada je motor 1.3....?? Mene nista vise ne zanima....

Fora je da raja neka pomisli da je GTI..sto u sustini nije...;)
A sto se tice unutrasnjosti nije losa..samo sto puno ima ovih bijelih detalja..sa vana mi se ne svidja auspuh i puno bijeloga..
A ti si samo stvaio motor drugi Fire&ICe je fabricki u tebe stavljeno ;)
 
Član
lep golf samo moje misljenje kao sto je neko i pre rekao ja mislim da ce lepse biti branici pola pola mmislim polau boji auta pola crn,sve u svemu lepo pozz:cool:
 
Član
ramel je napisao(la):
lep golf samo moje misljenje kao sto je neko i pre rekao ja mislim da ce lepse biti branici pola pola mmislim polau boji auta pola crn,sve u svemu lepo pozz:cool:

ne svidja mi se to, obrve cu da ofarbam i spojler sve u bijelo, sada kad bude vrata farbao od nove gen. ;)
 
Član
meni nije lose al ima malo stvari koje bodu oci unutrasnjost instrument table vrati na fabricki da nije ovo bijelo mozda samo ovu lajsnu kroz sredinu u bijelo duboke branike u fabricko stanje ili te rubove farbaj u bijelo pozadi skini to golf sto pise i to sta ima i ofarbaj ovu lajsnu crnu na gepeku ili je ukloni..a gti to mi ne smeta i jos nesto koje su velicine felgice i moze u pp cijena...:icon_smile:
 
Član
soffa je napisao(la):
meni nije lose al ima malo stvari koje bodu oci unutrasnjost instrument table vrati na fabricki da nije ovo bijelo mozda samo ovu lajsnu kroz sredinu u bijelo duboke branike u fabricko stanje ili te rubove farbaj u bijelo pozadi skini to golf sto pise i to sta ima i ofarbaj ovu lajsnu crnu na gepeku ili je ukloni..a gti to mi ne smeta i jos nesto koje su velicine felgice i moze u pp cijena...:icon_smile:

ama dzaba mi to pisete, ja necu odustat od svog... al nema veze felge su 15-ke i nisu na prodaju...;)
 
Top