Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Golf mk2 (beli grom) :D mali update

Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D URADJEN 1 BRISAC I NABAVLJENA LAJSNA IZNAD FAROVA

Chuza je napisao(la):
Odlicni xenoni fino legli,a i fin golf inace,sta fali 8000K tito,meni 6000K fuj izgleda ispod 6000K jos gore ;)

sad mozes misliti kako ti izgledas u golfu sa ovim xenonima :D
nikad nista ne bih uzeo preko 6000K...
trenutno su na autu 6000k bixenon, kratka su maximalno oborena, al duga su svoja prica :)

ps. Dami, spusti na onim sarafima farove, jer imas i duga ;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D URADJEN 1 BRISAC I NABAVLJENA LAJSNA IZNAD FAROVA

funky je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Odlicni xenoni fino legli,a i fin golf inace,sta fali 8000K tito,meni 6000K fuj izgleda ispod 6000K jos gore ;)

sad mozes misliti kako ti izgledas u golfu sa ovim xenonima :D
nikad nista ne bih uzeo preko 6000K...
trenutno su na autu 6000k bixenon, kratka su maximalno oborena, al duga su svoja prica :)

ps. Dami, spusti na onim sarafima farove, jer imas i duga ;)
to sam ja uradio odma bez icijeg savjeta...;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

Ma hajde šta dramite, pola foruma ima xenone bez sočiva a vi sad dižete hajku ko da prvi put vidite.. Bolje rečeno, koliko ima dvica na forumu sa sočivima u farovima ?? Samo spustiti dole i piči, a momak kaže da je to uradio tako da..
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

Schumi je napisao(la):
Ma hajde šta dramite, pola foruma ima xenone bez sočiva a vi sad dižete hajku ko da prvi put vidite.. Bolje rečeno, koliko ima dvica na forumu sa sočivima u farovima ?? Samo spustiti dole i piči, a momak kaže da je to uradio tako da..

da, slazem se ja sam spustio farove skroz dole tako da ne biju u oci kada se ide u susret...;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D URADJEN 1 BRISAC I NABAVLJENA LAJSNA IZNAD FAROVA

Oggy je napisao(la):
Chuza je napisao(la):
Odlicni xenoni fino legli,a i fin golf inace,sta fali 8000K tito,meni 6000K fuj izgleda ispod 6000K jos gore ;)

nemaaas ti pooojma Chuza ;)

ha ha ha ha,jakooooooooooo smjesno eto nek ti imas pojma ;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D URADJEN 1 BRISAC I NABAVLJENA LAJSNA IZNAD FAROVA

ArminM je napisao(la):
nisi mogao jace xenone uzet jelde:icon_confused:

ja vama ne bih dao na cestu izac s ovim svjetlima, nema sanse
vidis li ti koliko to sljasti bog te

Može ovo u dvici i nekako proci kad se obore farovi ali u mercu 124 ili volvu nekom straijem, askoni ili bilo kom autu sa većim farovima je blago rečeno katastrofa, pošteno zaslijepi ;)

Fina dvica sretno u daljnim radovima ;);)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

hahaha... OMG... :D
boja xenona jeste malo kriticna ali ako se to sve lijepo podesi nista ne smeta... prvi ja imam xenone bez sociva i ima pola foruma i sad nesto pametujete...


lijep golf... puno puno bolje radis nego keca.. ;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

GOLF TZ je napisao(la):
hahaha... OMG... :D
boja xenona jeste malo kriticna ali ako se to sve lijepo podesi nista ne smeta... prvi ja imam xenone bez sociva i ima pola foruma i sad nesto pametujete...


lijep golf... puno puno bolje radis nego keca.. ;)

hvala druze, dvojka je mnogo ocuvanija i ljepsa od keca za sredjivanje ;)
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

fino ti to radis samo naprijed...ima u nas u Mostaru jedna bijela dvica sa petokrakama nekim poliranim isto 8000K nista ne ubija jer su skorz oboreni u pod i drama izgleda :icon_smile:
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

Skrabo je napisao(la):
fino ti to radis samo naprijed...ima u nas u Mostaru jedna bijela dvica sa petokrakama nekim poliranim isto 8000K nista ne ubija jer su skorz oboreni u pod i drama izgleda :icon_smile:

hvala;), ma nista ne smeta slobodno kada se obore farovi a izgled:icon_eek::icon_eek:
 
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

lijepo to izgleda na slikama, ali sresti tvoju dvicu na putu, po mraku
ja mislim da je strasan prizor,, iz iskustva:icon_mad: i maloprije sam se vracao
i sreo sam tih auta bez sociva pun k..ac, sa ksenonima,, samo bljesti,, ali eto bitno je
da ti vidis, nas ostale ko sisa:lol:
 
Član
RE: Golf mk2 (beli grom) :D bi xenon postavljen

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
lijepo to izgleda na slikama, ali sresti tvoju dvicu na putu, po mraku
ja mislim da je strasan prizor,, iz iskustva:icon_mad: i maloprije sam se vracao
i sreo sam tih auta bez sociva pun k..ac, sa ksenonima,, samo bljesti,, ali eto bitno je
da ti vidis, nas ostale ko sisa:lol:

:lol::lol::lol:
 
Top