Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Golf mk2 4-MOTION 16V TURBO

Član
Nisam primjetio da je sa petero vrata... uglavnom ima prednje blatobrane rally-a il' mi se cini.

Kako god hvala g. tuneri sto me ispraviste.
 
Početnik
GaRGa je napisao(la):
zaboli te qrac za styling ganjaj manji otpor zraka :))))


u tome i jeste fora. performanse ovog auta donekle trpe upravo radi toga sto ga odrzavam kao "street legal" auto koji se moze inace voziti

dosta sam se mislio ove godine, dali da za 2011 nadjem nekog laganog keca (kao onaj Anesov, ima oko 600 kila), njega olaksam (hauba, gepek, plexi umjesto stakla) i u njega prebacim ovaj motor i pogon
ovaj auto sada nije nista olaksavan i prilicno je tezak, sa ovim gore pomenutim skinulo bi se i 350 kila, ako ne i vise, ne trebam pricati koliko bi onda bolje islo.. ali to bi onda bilo auto samo za utrke

e pa rasudio sam da nije vrijedno zrtvovati ovo sto sam pravio nekoliko godina, radi SR scene koja nazaduje, i upitno je hoce li ikako i gdje vise biti nesto utrka. rasudio sam da nije vrijedno zapocinjati novi projekt
zato se sada sve sredjuje, i lakiranje, i tako cu voziti 2011. uvjek se mogu predomisliti kasnije i krenuti u drugi projekt, sa laksim autom, ako za to bude potrebe, meni to nije problem preraditi i napraviti.. :icon_biggrin:

black_devil je napisao(la):
Nemojjj da me zajebess :D


doci cu u tvoje krajeve sa Golfom.. ali ako slucajno bude snjega ili bilo sta slicno, onda radije nebih..
ja se nadam da se vidimo :cool:

vw_damir je napisao(la):
Nisam primjetio da je sa petero vrata... uglavnom ima prednje blatobrane rally-a il' mi se cini.


ovo nije bio Rallye. bio je obicni Syncro

ovo nisu Rallye blatobrani, usporedi dobro neke slike inace pa ces vidjeti da ima mnogo razlike medju ovim mojim i od Rallye :icon_biggrin:
ovi moji su izlivani od neke plastike, znaci nisu ni od cega serijskog
 
Član
sta reci za golfa street legal koji nije pokazao sve sto moze,htjeli mi to priznat il ne al mislim da ce zasjati tek u full-u sledece godine dok se poslozi par stvari,a repo ko repo uvjek ostao isti jedan od malo ljudi koji ce popricat sa svima na rejsu i dat odgovor na postavljeno pitanje ;)
 
Član
sreto je napisao(la):
sta reci za golfa street legal koji nije pokazao sve sto moze,htjeli mi to priznat il ne al mislim da ce zasjati tek u full-u sledece godine dok se poslozi par stvari,a repo ko repo uvjek ostao isti jedan od malo ljudi koji ce popricat sa svima na rejsu i dat odgovor na postavljeno pitanje ;)

ti sad dade odgovor mnogima,svaka cast,dugo pametniji post i nisam procitao;);)
 
Početnik
dzinn16v je napisao(la):
Mene zanima od cega ti je getriba tj koje aug auta?ako nije tajna ;-)


02M je tip mjenjaca. znaci 6 brzinski mjenjac generacije koja dolazi na Audi S3, Audi TT, Skoda Octavija 4x4, Golf mk4 4motion, neki modeli Seata..

mjenjac sam sklapao od vise takvih mjenjaca, da bi dobio zeljene omjere brzina
 
Član
vw_damir je napisao(la):
Nisam primjetio da je sa petero vrata... uglavnom ima prednje blatobrane rally-a il' mi se cini.


ovo nije bio Rallye. bio je obicni Syncro

ovo nisu Rallye blatobrani, usporedi dobro neke slike inace pa ces vidjeti da ima mnogo razlike medju ovim mojim i od Rallye :icon_biggrin:
ovi moji su izlivani od neke plastike, znaci nisu ni od cega serijskog
[/quote]


Kako god, ljepotom je grdan.
 
Top