Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dinozzo je napisao(la):
mislim da sam te vidio u nedelju kod raskrsnice za novi travnik ili se varam?

nisi greska

Limpi je napisao(la):
meni je "smijesno" 30% na ovim folija, ma one su ili "light" ili full dark... a ne stoji bas ovako samo zadnja, nedovrseno izgleda... stavi barem neku tamniju roletnu nazad ili i zatamni... mada najbolje bi bilo blazi procenat komplet zatamnit ;)


pise da ide stora
 
pozz svima evo malo novine centra turbo prodane....kupljene bbs rm 012 koje sam lakiro i poliro da budu kao nove naravno takve su i ispale...kasnije sam bacio masu na komplet pod zastitio rubnjake pofarbo sve plastike i stavio gevinde kw street line...zasad toliko cujemo se na proljece dok prodje zimski san



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


i da vrlo bitno stavio sam zadnja stakla od wolfsburg editiona serijski potamljena bez folije dakle orginal crna ili tako zvana sigla crom stakla
 
Druze ove BBSice su mu pun pogodak :icon_eek: svaka cast odmaram oci dok gledam ove slike

sve sve al crvena boja mu najbolje stoji :icon_biggrin:

fino je i prizemljen :icon_biggrin:
 
Član
Svaka cast,vozilica koja u kontinuitetu veoma dobro izgleda,tako jednostavno a tako dobro,zadnja 3 seta felgi ne zna se koje su ljepse bile, jos jednom sve pohvale za auto i samo nastavi tako.....
 
Luka01 je napisao(la):
Svaka cast,vozilica koja u kontinuitetu veoma dobro izgleda,tako jednostavno a tako dobro,zadnja 3 seta felgi ne zna se koje su ljepse bile, jos jednom sve pohvale za auto i samo nastavi tako.....

ovo su zadnje felge sigurno ;)
 
bad_look je napisao(la):
uuu dobra stakla...gdje su brisači??a i tablica...hahahhahahah...sve pohvale..pozzz


nevoza se auto zimi pa mi netrebaju hehe salim se skino ih da ih plastificiram crnim matom nije jos sve gotovo
 
Član
daleko najbolja dvica na forumu sto se mene tice cisti si perfekcionista bas je vrh golf... sve pohvale pozzzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top