Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ni ja ne razumijem kako ovo mozes da prodas?! Ovo je auto u koji si ti ulozio dosta truda,ljubavi,vremena a i para..! Ovakvo nesto se ne prodaje..Ali ipak te shvatam jer je danas tesko vrijeme..Ako se ipak predomislis i odustanes od prodaje i ako budes mislio ubacivati drugi motor,moj savjet ti je definitivno 1.9 TDI iz Golfa 3..Ja imam Passata B4 sa tim motorom i on ide idealno iako je tezak oko 1300 kg..Moj drugar ima Golfa 2 sa motorom 1.9 TDI a G2 je oko 900 kg i on je dosta lagan a taj motor ga odnese..Imaces zvijer..Potrosnja ti je oko 6l i to nije puno..Ako stavis motor od GTI-a naravno da ce on biti startniji i sve osalo,ali kako vidim da si ozenjen i nisi vise momcic da se toliko foliras po gradu 1.9 TDI ce biti ono sto tebi treba..Ici ce "solidno",mala potrosnja,neces imati nekih znacajnijih problema..! :)) A shvatam te i oko prodaje..Ti si ozenjen i moj savjet ti je da kupujes nesto malo vece tj. karavan neki ili tako nesto..Govorim ti to zbog djece koja ce ako Bog da vrlo brzo docii ! :))
 
Sta reci...vidi sam golfa par puta u zivo i mislim da ce se usreciti svako koga uzme (a nije ni puno para;))
Savrsena podloga jos samo kakav 1.8T motor i nema dalje....Jer zna svako tko se bavi ovim sportom da je potrebno puno vise love da se dobije ovo od obicnog golfa dvice,tako da vrijedi svake marke;)
 
Član
Ekstra golf ali naj jaci mi je motorni prostor i motor kao da je nov,cakli se,nije neki snagator ali ga je steta izbaciti jer tako uredan se rijetko vidja.
 
dakle kako je i bilo najavljena mogućnost prodaje tako se i desilo auto je prodano jednom članu foruma...drago mi je da je otišao u sigurne ruke i da će ga novi vlasnika čuvat kao što sam ga ja čuvao i ovim mu putem želim dosta prednjenih km....sto se mene osobno tiče auto necu nikad prezait ni zaboravit ipak 6 godina šarafanje je iza mene al zivot ide dalje...čim se emotivne rane oporave idem u potragu za novim wagenom do tada lijep pozdravw svima :icon_cry:
 
Član
:icon_sad::icon_sad::icon_sad: pa ucinio si to, mislio sam da se samo zezas:icon_sad:
ne znam kako si ga smogao snage prodati, ali sta je tu je, vjerujem da ce biti drugi projekat, jos i bolji od ovog;)
 
Član
oo nadam se da je otisao u dobre ruke, auto je fakat prelijepo sto sam se uvjerio u nedelju, jel tajna za koliko je otisao? i kojem clanu?
 
BHT Ovisnik
:icon_sad::icon_sad: steta,znam kako se odvojiti,jest da jetta nije mi bila nesto sređena,al prvo auto,ulaganje,sarafanje,znam sta si sve radio na njemu,boli...nadam se da ce se taj clan javiti i otvoriti garazu

sretno dalje :cool:
 
S65-///AMG je napisao(la):
mene isto zanima cijena ako moze na PP

ovo je novi vlasnika prvi se javio iako sam u zadnjih par dana imo skoro 4 ponude da se auto rjesio momak se prvi javio i osobno uvjerio kakvo je auto a dosta vas je i vijedlo uzivo a sto cole kaze da boli sto je otiso malo je reć nisam bio ni svjestan dok nisam kupoprodajni napravio kasnije sam pao u depru al opet kazem je zao mi je al zivot ide dalje i doce drugo
 
Član
dadao_style je napisao(la):
S65-///AMG je napisao(la):
mene isto zanima cijena ako moze na PP

ovo je novi vlasnika prvi se javio iako sam u zadnjih par dana imo skoro 4 ponude da se auto rjesio momak se prvi javio i osobno uvjerio kakvo je auto a dosta vas je i vijedlo uzivo a sto cole kaze da boli sto je otiso malo je reć nisam bio ni svjestan dok nisam kupoprodajni napravio kasnije sam pao u depru al opet kazem je zao mi je al zivot ide dalje i doce drugo

dadooo :) eto sad plavog dovedi u priblizno stanje i to je to :)
 
funky je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
S65-///AMG je napisao(la):
mene isto zanima cijena ako moze na PP

ovo je novi vlasnika prvi se javio iako sam u zadnjih par dana imo skoro 4 ponude da se auto rjesio momak se prvi javio i osobno uvjerio kakvo je auto a dosta vas je i vijedlo uzivo a sto cole kaze da boli sto je otiso malo je reć nisam bio ni svjestan dok nisam kupoprodajni napravio kasnije sam pao u depru al opet kazem je zao mi je al zivot ide dalje i doce drugo

dadooo :) eto sad plavog dovedi u priblizno stanje i to je to :)

plavog cu samo malo dovest u red jer je bio radna mazga pa će u oglase :)
 
Član
Ništa dado svaka čast kad si skupio hrabrosti da prodaš onaj dragulj od auta.....al eto sretno u potrazi za drugim i ndama se da će bolje doći...pozzzz:cool:
 
bad_look je napisao(la):
Ništa dado svaka čast kad si skupio hrabrosti da prodaš onaj dragulj od auta.....al eto sretno u potrazi za drugim i ndama se da će bolje doći...pozzzz:cool:

odavno to planiram al uvjek mi bude zao i sad mi je zao al jednom moram opet navodim auto nije prodan ni najmanje radi nečega da mu je nesto ili slično auto je top i uz priblizno odzaanje moze jos godinama da sluzi ako se bude odrzavaalo pozz drago mi je da smo se upoznali u sa i bit ce jos prilika i evenata za druzenje ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top