Golf mk2 1990 " german style "

Golf mk2 1990 " german style "

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
usrecio sam te pravo sa felgicama, odlicno su mu legle, jos malo purolom ponovi, i vosak, ima da se sijaju... ;)
 
Član
golf je fkt mjera ;)
svaka cast auto je kao novo bar tako na slikama izgleda i sve utegnuto u mm koliko se vidi svaka cast druze ima jos par sitnica sto bih ja promjenio ali nista znacajno ;)
 
Oggy je napisao(la):
usrecio sam te pravo sa felgicama, odlicno su mu legle, jos malo purolom ponovi, i vosak, ima da se sijaju... ;)

jesi svaka čast hvala jos jednom sredit cu poliranje cim mognem

s1ck je napisao(la):
golf je fkt mjera ;)
svaka cast auto je kao novo bar tako na slikama izgleda i sve utegnuto u mm koliko se vidi svaka cast druze ima jos par sitnica sto bih ja promjenio ali nista znacajno ;)


trudim se da bude sve na mjestu mada uvjek ima nesto za radit dodat skinut utegnut kakvih ima ja sam zadovoljan
 
_vwfan_ je napisao(la):
Golf je :cool::cool: samo da ga ne ureknemo, ljepse je s maskom bez znaka :cool:

samo orginal vjeovo ili ne prva mask novu uzeo fk nevalja druga dectane nevalja i treća jom nevalja sve imaju luft oko farova sto ima i problem dosta clanova na forumu to nisam mogo gledat da mi zijeva i stavio orginal sad ljepota
 
Član
druze ova tvoja dvica mi je postala uzor, predobra je, a i meni se vise svidja na onim bbs pozzz
P.S. kao sto rece za masku bez znaka i ja imam isti problem al hajd sta ces....
 
superman je napisao(la):
druze ova tvoja dvica mi je postala uzor, predobra je, a i meni se vise svidja na onim bbs pozzz
P.S. kao sto rece za masku bez znaka i ja imam isti problem al hajd sta ces....

ma ja sam takav to mene pojede ako nesto zijeva i nisam mogo vise gledat i skino i prodo sad stavio orginal i bila priča usput evo koja losa sa mobitela slika jucer s mora



Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
prejak golf :cool:
lici na mog :D :D salim se, gde se mogu nabaviti duboke karambolke i maska bez znaka?? da stavim na svog krlju? ppozdrav :hydro:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top