Golf mk2 1.9TDI

Golf mk2 1.9TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

E sad moras ovo da sklonis nisi vise corrado driver :D


Sad si TDI driver ;););)


nego bgt sejtane jel TDI crveno il obicno :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

GreenDevil je napisao(la):
chaky93 je napisao(la):
respect buraz svaka cast na odradjenom poslu..:cool: :cool: :cool: :)......samo me interesuje jel ga nako na divlje vozas ili si radio atest??? :D :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

zasad kako kazes DIVLJE a uradicu atest do registracije i ona je uskoro:icon_mad:

ma doce sve na svoje :) :) : ).....samo me jos interesuje kolko se krecu cijene atesta..i ako nisam previse dosadan :p sta je sve potrebno za atest????imali ta 3 porijeklo ili????ako me kontas care.... :D :D.......a stvarno svaka cast nadam se da se golf isplatio truda :) :)
 
RE: Golf mk2 1.9TDI

chaky93 je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
chaky93 je napisao(la):
respect buraz svaka cast na odradjenom poslu..:cool: :cool: :cool: :)......samo me interesuje jel ga nako na divlje vozas ili si radio atest??? :D :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

zasad kako kazes DIVLJE a uradicu atest do registracije i ona je uskoro:icon_mad:

ma doce sve na svoje :) :) : ).....samo me jos interesuje kolko se krecu cijene atesta..i ako nisam previse dosadan :p sta je sve potrebno za atest????imali ta 3 porijeklo ili????ako me kontas care.... :D :D.......a stvarno svaka cast nadam se da se golf isplatio truda :) :)


trebas imat bih papire da bi uradio atest a on kosta nekih 100KM


bosnicos je napisao(la):
E sad moras ovo da sklonis nisi vise corrado driver :D


Sad si TDI driver ;););)


nego bgt sejtane jel TDI crveno il obicno :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

zalijepljeno je naprijed, sve je sivo :lol::lol:

s1ck je napisao(la):
daj malo slika jos sta si škrt
a vidim dobro se ovo uklopilo:cool:

ma bice slike kad se auto zavrsi, a sad je obican Golf samo je unutrasnjost od trice, nisam jos tapacirunge zavrsio, zadnji trap i ima jos nekih sitnica, uglavnom vozam se :D
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

Bogami ti kako si ubacio ovog dizela ne smjerujes,nema te dje nema,vozas se po Bosni zesce nego kakav turista.

Sta ti je rec dizel,ojaca covjek odmah:lol::lol::lol:
 
RE: Golf mk2 1.9TDI

code: KR je napisao(la):
Bogami ti kako si ubacio ovog dizela ne smjerujes,nema te dje nema,vozas se po Bosni zesce nego kakav turista.

Sta ti je rec dizel,ojaca covjek odmah:lol::lol::lol:

potrosnja je smijesna :lol::lol::lol:

almir_1983 je napisao(la):
Samo nek se voza :lol::lol::lol: a kasnije će ostalo doći na svoje mjesto ;)

bice, bice nigdje ne zurim
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

kazem ti " sejtane " nisi vise corrado driver ...

:D:D












ps " sejtane " dzaba ti govorim izgleda :D:icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: Golf mk2 1.9TDI

u planu mi je isti cin tj ovakav swap motora,interesuje me kako ces rijesit papire,npr kupis komplet stranca kako dalje rijesit papire,a inace svaka cast za posao ;)
 
RE: Golf mk2 1.9TDI

bosnicos je napisao(la):
kazem ti " sejtane " nisi vise corrado driver ...

:D:D












ps " sejtane " dzaba ti govorim izgleda :D:icon_twisted::icon_twisted:

ne mogu to ja promijenit, to rade moderatori

Davor_ je napisao(la):
Svaka ti cast brate u ovome zelim krug :D

bice;)

Chuza je napisao(la):
u planu mi je isti cin tj ovakav swap motora,interesuje me kako ces rijesit papire,npr kupis komplet stranca kako dalje rijesit papire,a inace svaka cast za posao ;)

imas 2 solucije:
-kupis stranca sa papirima,carinis motor i uradis atest
-kupis BiH papire, prekucas broj i uradis atest

ja moram ovu drugu jer me covjek izradio za papire a vec sam ubacio motor pa ne bi smio radit carinu jer je krivicno djelo kad je motor vec ubacen nego nac nase i zavrsit to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top