Golf mk2 1.9TD+i PRODAN

Golf mk2 1.9TD+i PRODAN

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Ponovio se-nove felge

dobar ti golf, boja mi je dobra, felge su baš lijepo sjele, samo evo da ti i ja dam primjedbu na auspuh, po meni samo malo rore skratit.. (možda po dvije sa svake strane bilo bi puno "ukusnije"):cool:
u svakom slučaju fin autić..:cool::cool:
 
RE: ponovio se..- novi farovi

ovo Novo doniro felgice, dobre su:lol:
[/quote]
ma kakav Novo to sam ja crncio za te felge:lol::lol::lol:

jenny je napisao(la):
dobar ti golf, boja mi je dobra, felge su baš lijepo sjele, samo evo da ti i ja dam primjedbu na auspuh, po meni samo malo rore skratit.. (možda po dvije sa svake strane bilo bi puno "ukusnije"):cool:
u svakom slučaju fin autić..:cool::cool:

rore ne diram jer da nije njih ne bi ni bilo zvuka takav je remus
a sto se tice uvlacenja vec sam pisao da ne moze bolje,ionako su lonci skraceni jer smeta rezervoar na desnoj strani.pozzzz
 
Član
RE: ponovio se..- novi farovi

GreenDevil je napisao(la):
ovo Novo doniro felgice, dobre su:lol:
ma kakav Novo to sam ja crncio za te felge:lol::lol::lol:

jenny je napisao(la):
dobar ti golf, boja mi je dobra, felge su baš lijepo sjele, samo evo da ti i ja dam primjedbu na auspuh, po meni samo malo rore skratit.. (možda po dvije sa svake strane bilo bi puno "ukusnije"):cool:
u svakom slučaju fin autić..:cool::cool:

rore ne diram jer da nije njih ne bi ni bilo zvuka takav je remus
a sto se tice uvlacenja vec sam pisao da ne moze bolje,ionako su lonci skraceni jer smeta rezervoar na desnoj strani.pozzzz
[/quote]

pa nisu crne feLGE!!:lol::lol::lol::lol: skinuo sam sinoć sebi jednu bravu, trebala mi komšiji sorry!:icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: Ponovio se-nove felge

GreenDevil je napisao(la):
ja mislim da je ET35 nisam siguran
sto se tice spustanja ja mislim da vise ne treba,kad neko sjede pozadi bude ravan,a to sto vidis na slici je na brdu i pod rucnom pa se malo digo pozadi,a naljepnicu skidam mada to nije chuning vec reklama al eto kako god hocete:cool::cool:

cccc oni neznaju da je to reklama jbg.

valja reklamirat samaljota hehe

usput druze golfac je extra, fele:icon_eek: predobree

4 rore nediraj jbt, bas su dobre, a nebi bi green_devil bez njih..

svaka cast kralju!!!
 
RE: Ponovio se-nove felge

16"-ke 7.5 i 9J

haz0r je napisao(la):
GreenDevil je napisao(la):
ja mislim da je ET35 nisam siguran
sto se tice spustanja ja mislim da vise ne treba,kad neko sjede pozadi bude ravan,a to sto vidis na slici je na brdu i pod rucnom pa se malo digo pozadi,a naljepnicu skidam mada to nije chuning vec reklama al eto kako god hocete:cool::cool:

cccc oni neznaju da je to reklama jbg.

valja reklamirat samaljota hehe

usput druze golfac je extra, fele:icon_eek: predobree

4 rore nediraj jbt, bas su dobre, a nebi bi green_devil bez njih..

svaka cast kralju!!!
hvala drug;);)
 
Legend
RE: Ponovio se-nove felge

extra drug,felge najbolje dosad sto si imao,jedino kao sto raja rece ove rore trebas regulisat malo,ostalo sve za pohvalu:cool:
 
RE: Ponovio se-nove felge

ovdje moze LOCK, Golf danas otisao novom vlasniku:icon_sad::icon_sad: jedva sam se rasto od njeg :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
sutra postavljam slike novog auta...
 
Član
RE: Ponovio se-nove felge

Neznam da li da izjavim saucesce :D ili da cestitam na prinovi :D ..Nadam se da nije francuz kakav :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top