golf mk2 1.6td update SPUSTANJE+stopke(black/red)

golf mk2 1.6td update SPUSTANJE+stopke(black/red)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update SPUSTANJE+stopke(black/red)

jos jedna nakon spustanja
[attachment=17941]

a juce malo kemijao sa stopkama i ispalo je bar meni ok s tim da cu morati nanijeti jos koji sloj na zmigavac da jos malo pocrni napomena farbano je iznutra znaci textura stakla je ostala slike lose ali uzivo puno bolje izgleda
[attachment=17939][attachment=17940]
 
Administrator
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update SPUSTANJE+stopke(black/red)

fino fino izgleda;) samo naprijed;) kad ce maska bez znaka ???
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update SPUSTANJE+stopke(black/red)

maska bez znaka mi se ne uklapa u sadasnje planove ali moguce u dogledno vrijeme i da bude
 
sad su na redu tapacirunzi od gti-a prednji kozni i zadnji pola koza pola platno nasao sam ih vec - izletili za male pare pa mozda to uzmem dok jos provjerim stanje
 
Član
Lijepo druže,samo naprijed.;)

Moja preporuka na ovaj tamni stil su lajsne one na bravama crne ako se tako zovu.;)

VBjerovatno znaš na šta mislim.;)
 
vidio sam danas auto parkiran kod sofre,stope sam odma primjetio-super su.samo jos malo potamni kako si napisao i bice bisno auto:icon_biggrin:
 
arminnn tnx ;)

reddevil stavicu brave kao od trice tako da ce biti crne bez ovog crome look poklopcica,

nexsus bice chize crvene dok sredim branik

abdulmalik jest bio kod sofre pored autobusa onog a zmigavce zadnje samo moram preci jos koji put sporo susi iznutra pa zato nije jos finisirano
 
Član
Fin projekat, lijepo ide

ako si s parama trenutno, imam jedan komplet angel eyes+stopke kristalne+maska bez znaka sve od FK i novo dacu ti povoljno

javi se na pp ako zelis

Pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top