golf mk2 1.6td update SPUSTANJE+stopke(black/red)

golf mk2 1.6td update SPUSTANJE+stopke(black/red)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update novi slika

danas napokon legle i opruge u pitanju su zute 45mm mi je leglo auto i naprijed i nazad mada i volio da je malo visi 1cm nazad ali i ovako je meni ok, sto se tice udobnosti ja sam prezadovoljan neskakuce ne lupa cak mi se cini udobniji nego na standardim oprugama mozda grijesim
[attachment=17847]
 
Legend
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update novi slika

kadija_1.6td je napisao(la):
danas napokon legle i opruge u pitanju su zute 45mm mi je leglo auto i naprijed i nazad mada i volio da je malo visi 1cm nazad ali i ovako je meni ok, sto se tice udobnosti ja sam prezadovoljan neskakuce ne lupa cak mi se cini udobniji nego na standardim oprugama mozda grijesim
vjerovatno grijesis, jer na tim oprugama imas manji hod i malo jace "odbijanje" auta od rupa.. ali je sigurno ljepsi za vozit i stabilniji hehe ;)
 
Član
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update OPRUGE

ma reko sam ti ja....udobniji nije sigurno...ali je stabilniji i ljepsi 134345 puta



btw----------slike
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update OPRUGE

edoze prao sam ga po kisi samo da ti udovoljim heheh
za voziti mi je sad ko da sam u drugo auto sjeo neljulja se bas mi je za volju jos da mi je kako do onog branika ko u oggy-a ali daleko sarajevo
evo i slika moze on jos dole samo i ovako jedva param ralicom kad izlazim iz dvorista tako da vise ne dolazi u obzir
malo mi smijesno izgleda nazad zbog ovog repica(ispusne cijevi)
[attachment=17857][attachment=17858][attachment=17859]

[attachment=17863][attachment=17862][attachment=17861][attachment=17860]
 
Početnik
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update OPRUGE

fino se srasto, mozda jos malo naprijed... dobar ti golf pravo..auspuh je old school, nema dalje..heh... a trebamo i ja i ti distance stavit,makar nazad..
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update OPRUGE

ne moze vise nebi mogao izici iz dvorista a za distance si upravu to bi trebalo nazad po 1cm na osovinu, naprijed manje vise
 
Početnik
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update OPRUGE

2 cm..nista ispod..jjer su mi felge 6J..a cu tako..moji se vec prave,samo kupim sarafe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top