golf mk2 1.6td update SPUSTANJE+stopke(black/red)

golf mk2 1.6td update SPUSTANJE+stopke(black/red)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

jucer i danas odradjen veliki servis da nebi rekli da ne odrzavam hehh
:123::123::123::123::123::123::123::123:
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

sminkeru...kad cemo raditi moj autic??? da tamnimo stakla,a i da haubu produzimo??? i samo nastavi svoje radove,dobro ce biti na kraju...;)
 
Član
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

Fin golf, a i planovi su ;), idi sad prvo na spustanje,bude u oglasima polovnih opruga pa prati ! :cool:
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

haj kupi sebi felge ili plati te pa onda stavi sliku na net,,, nemoj tudje stavljati na auto i faliti se...:lol:
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw

Bravo 1.6 16V je napisao(la):
haj kupi sebi felge ili plati te pa onda stavi sliku na net,,, nemoj tudje stavljati na auto i faliti se...:lol:

bitno je da su one na aautu i da ostaju tamo do daljneg a cije su to nije nimalo bitno
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw- klajne update

nakon sto sam pokupio 2 vazne
[attachment=17484][attachment=17483]

evo jedne black-white slikice s novim slapicama(MIM 7*15) istina treba ima srediti falc ostalo sve 5.
[attachment=17482][attachment=17481]
a ovo je nakon iscrpnog poliranja nije nesto slikano mobom u sumrak

[attachment=17485]
i home made black zmige desna strana meni se svidja kako je ispalo
[attachment=17480]
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update novi slika

previse ti je auto tamno,otvori s necim,felge crne nikako mu ne stoje,ofarbaj ih u sivo i vidjeces razliku,fino ih ispoliraj i to je to...spusti ga...ili prelakiraj u neku interesantnu boju........;)
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update novi slika

vidio sam ti uzivo ove fele,dobro stoje na golfu samo ga malo priblizi zemlji,heh
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update novi slika

aBd ide na zute jer necu previse spustati, renalult_fan vidio si danas kako stoje na njemu samo moram dobro ispolirati falc a ovo srce u pearl crnu
 
RE: golf mk2 1.6 td 44kw update novi slika

kadija_1.6td je napisao(la):
aBd ide na zute jer necu previse spustati, renalult_fan vidio si danas kako stoje na njemu samo moram dobro ispolirati falc a ovo srce u pearl crnu

ma ok svak ima svoj neki ukus,hehe....a svidja mi se sto si odradio s lampicama unutra,pricao mi kocka,svidja mi se bas kako si to odradio.....a jednom davno sam to i gledao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top