Golf mk1 TDI

Golf mk1 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav drustvo,evo napokon i mog cađe,ima jos al radovi se polako privode kraju,dobio je novu boju perla blue
qnsbcm.jpg

2eb9y52.jpg

1fybd2.jpg

1z3a3rb.jpg

osim boje dobio je nove fele 15" i gume 195/45,petokrake nekako bolje izgledaju
2u9ojew.jpg

5e8zuq.jpg

2uqk800.jpg

osim fela,malo smo ga prizemljili jos
2psq3ab.jpg

i svakako izbacen je S-paketov motor 1.5D sa 37KW,a smjestili smo TDIov motor sa 60KW,sto je za njegovu masu dosta snage
x376ep.jpg

motor odlicno radi,ali imam problem s karterom previse nizak,pa ako moze ko da pomogne dobro ce doci svaki komentar
2z86b0y.jpg
 
Član
RE: Golf  mk1 TDI

e boljka kartera je kod ustaljena svima u kecevima i mene bas int resenje ako je moguce.a da ne ukljucuje kvantalnu fiziku
 
Legend
RE: Golf  mk1 TDI

jesi siguran da je ovo bas TDI kako ti kazes..
jer ne vidim nigdje intercooler, vjerovatno jos nije kompletiran motor, medjutim nema ni crijeva, nosaca, koliko mogu da vidim odavde ni sajla kvacila nije od ovog "TDI"a..

sretno sa projektom ;)
 
Član
RE: Golf  mk1 TDI

.nOKe je napisao(la):
jesi siguran da je ovo bas TDI kako ti kazes..
jer ne vidim nigdje intercooler, vjerovatno jos nije kompletiran motor, medjutim nema ni crijeva, nosaca, koliko mogu da vidim odavde ni sajla kvacila nije od ovog "TDI"a..

sretno sa projektom ;)

covjek vjerovatno misli na 1.6 td, a interkuler ce biti naprijed u braniku, ispred prednjeg lijevog tocka, tu ga je najlakse upakovati...ali nije jos sve gotovo...ima jos posla...



sretno u nastavku radova...
 
RE: Golf  mk1 TDI

Lijepo lijepo samo naprijed...Samo cini mi se da ovo nije TDI vec TD motor...Jao kako me kecine loze morat cu kupiti jednog i krenuti u projekat:$
 
RE: Golf  mk1 TDI

da upravu ste nije TDIov motor kao kod mk3,vec 1.6 TDI od zadnje serije mk2,a intekuler treba da se postavi u prednji branik,rekoh da radovi jos nisu zavrserni,dobio sam neku sliku od prijatelja za karter moze posluziti
168botl.jpg

2moo9zp.jpg
 
RE: Golf  mk1 TDI

da update ce biti svakako,za koji dan idem u banjaluku po dijelove unutra i vani styling naravno
 
RE: Golf  mk1 TDI

hvala druze,tzrebace mi i srece i para hehe,evo nesto sto sam zaboravio,dobio sam nedavno iz slivenije,krovna spojla,bice slika kad se postavi
2lxczh4.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top