golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

kec je mjera
moji savjeti skini obrvu s maske pokusaj naci original gti ralicu od keca i ako moze jos malo u pod :icon_smile:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

u pod moze koliko hoces,samo sto i sad jedva izlazim iz ulice,tako da to tek kad sredim ulicu onda ide jos dole za sada nista,a sto se tice GTI spojlera,ne znam nekako mi se svidja ovaj moj
 
Početnik
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

kecman j*e mame,predobro i nista vise netreba...mjera sve sljedece bojim se da ce mu pogorsat izgled...al je do jaja;)
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

tvoj je najkulturniji od svih sto sam vidio na ovom meetu..

sto se tice sjedista, do OO su, nisi mogao uzeti bolja ;)
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

sjedista su do bola druze , svaka cast ..... hmm sto ikako presvlaciti osim ako su poderana ??
a ako si vec sve u kožu ili slicno naumio raditi , onda pucaj na bež i skidanje folija da sve to dodje do izrazaja

ali sve u svemu , kulturan golf do bola ,svidja mi se sve i svaka cast jos jednom ! ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

heheh hvala druze,a sto se enterijera necu nista da otkrivam,samo da nadjem materijal koji hocu....videcete vec;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

Sjedishta su pravo dobra kao i cijelo auto. Jedino sto ti zamjeram je ovaj dvojkin GTI lip. Ako vec nemozes kecev GTI nac', stavi obicni kratki. ;)
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

sreckoas je napisao(la):
heheh hvala druze,a sto se enterijera necu nista da otkrivam,samo da nadjem materijal koji hocu....videcete vec;)

ko' da znam o cemu se radi , al 100 % mislim da je to to :cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

evo da vas obavestim da sam nasao materijal za nebo,tj kupljen je...samo cekam sestru da dodje iz nemacke i da mi donese.....jedva sam ga nasao,ali se ipak isplatilo:cool:
 
Top