golf mk1 by srecko - komentari projekta

golf mk1 by srecko - komentari projekta

Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

bice ovo jeda lep vw,jese radovi priblizavaju kraju,ocemo ga videti uskoro na nekom skupu?
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

pa trebalo bi da u subotu konacno resim ovo za filter za vazduh,posto mora da se vari plastika da se prepravlja nesto,pa cu tad i amortizere da postavim a i felne,naravno,na sledecem skupu dolazim sigurno
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

pitenje srećko koje su marke ove gume 185/55 r 14 ,i koliko dođe komad??pozzz
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

sreckoas je napisao(la):
gume su sa montazom i balansiranjem 5220 din komad,u pitanju je Hitris guma (Tigar) letnja guma

u eurima otprilike oko 52-53e,sto nije uopste skupo,barem nisam nasao jeftinije,ali kao sto sam vec napisao sa balansiranjem i montazom
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

mali nagovestaj,sutra ako sve bude kako treba postavljam amortizere i sredjujem ovo za filter,a za felne cu da vidim posto je sneg...dogovorio sam se sa majstorom:cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

evo danas sam konacno namestio gepek,sad se lepo otvara na dugme B) nastelovao sam karburator i sad mi lepo radi u leru,bilo mi je pomereno paljenje,zazor na platinama nije bio dobar i jos neke gluposti,sad vuce za nijansu bolje ali i dalje stuca kad mu se da gas,ovaj majstor je rekao da ce morati da otvori karburator i da ga lepo procisti,tako da za to ne brinem i to cu da sredim....morao sam ponovo da rasturam celu tablu jel sinoc kad sam probao da pustim dvd nije mi radio monitor,i onda pretpostavim da majstor nije vratio onu zicu parking break,na masu,pa sam zbog tog sranja morao da skidam sve...a i krenuo sam sa poliranjem motora,mada ima neke crne tackice koje nikako ne mogu da uklonim,ne znam kako bi to mogao da odradim...krenuo sam sa 120 i odradio do 500,sat i po sam trljao sad malo da odmorim,pa da operem auto i da zalepim nalepnicu ;)
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

cekam da dodje drug sa bagerom i da mi poravnja ulicu,cim to odradim onda ih postavljam;)
 
Legend
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

ovo za nebo mi se svidja , nesto slicno sam i ja mislio .... ;)

sto se tice golfa,jedan od najljepsih svaka cast druze,kad se gewindice odvrcu prema podu ? EDIT : procitao sam , sorry :icon_biggrin:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

sve je extra:cool::cool::icon_smile: samo što crveni auspuh:icon_confused::icon_confused::cool:
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

:cool::cool::cool::cool::cool::cool: fino bi mu lego kakav lonac, remus:icon_smile::icon_smile:
 

LSD

Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

meni ovakav auspuh treba


a golfacija je mrak...jos samo zavrni gevinde
 
Član
RE: golf mk1 by srecko.......stigle gevinde KW

odlicno sve se poklopilo, jos ga malo zagevindaj, sve pohvale :cool::cool:
 
Top