Golf mk1 1979god

Golf mk1 1979god

ja mislim da ce ovaj golf izgledati dobro ;)

ako nije uradjeno puno i brzo jest zato uradjeno da ostane fabrika :icon_biggrin: samo druze polahko i kvalitetno da bude u sto ljepsem tvornickom stanju i da bude kao nov

sretno u potrazi sa felgama :cool:
 
Član
Pozdrav ekipa , planiram da farbam golfa i isao sam u prodavnicu lakova nasao bijelu boju vw sto stavljaju na petice ,visoki sjaj oko 140KM.Nisam planirao neke metalic varijante.Ima li neko savjet gdje bi jos mogao pogledati boje ili nesto iz iskustva da se ne zaljecem :)

pozdrav
 
Član
Ok kupio sam boju auto je na farbanju :) sad mi trebaju farovi posto je sjenilo zakazalo pocelo da se odljepljuje zna li ko gdje da uzmem da su ok ?
 
Član
sta ce ti brate servo,ja sam vozao golfa mk1 bez serva na 15 bez problema,parkirao se bez problema,problem je u tome sto se raja navikla previse na servo a na 185/60 R14 je lagan pravo,napusi gume normalo i nikakvih problema sa motanjem,a golf je extra odlicna podloga za rad :D
 
Član
Zdravo ,farbanje sam zavrsio ima jos par radova, posto mi je opruga prednja pukla sada nikako da nadjem odgovarajucu jer ove na njemu su jednake sirine i na jednom i drugom kraju dok ove nove koje nabavim se na kraju suzavaju.... može li se to rješiti da se odsjece taj uzi dio ili nesto ???

PS slike cu ubrzo postaviti
 
Član
Pozdrav ekipa,
Imam tužnu vijest golf mi je ukraden, pa bi vas molio ako ga neko gdje vidi cijenio bi da mi javi.
Registracija J72-T-056
Lako je prepoznatljiv imaju max jos dva u gradu ovakva.


hvala
2vdie02.jpg

314c6br.jpg

2jeem0z.jpg

t85h7q.jpg
 
Član
aaa jbt kome je stalo do ovog auta osim tebi koji ga cuva i mazi, al sumnjam da je on ukraden da bi lopov zaradio, vjerovatno je ukraden da se lopov preveze od tacke a do tacke b, i tad ce auto bit napusteno, u par slucaja znaju i zapalit auto.. Drug zao mi te stvarno, golf ti je dobro ocuvan,al eto zivimo u supackoj drzavi. Zelim da ga sto prije pronadjes onakvog kakvog si ga zadnji put vidio
 
A to rajvosa je stvarno sranje postalo :icon_confused: ,osim što svakog dana nekog izbodu,evo sad počeli krast i golfove kečeve,sandžaklije.Ja sam ovdje ostavljo u Mostaru svoga keca nezaključanoga jedno pola godine i ovijek sam ga našao gdje sam ga ostavio,i da ima jedan isti tvoj kec bijeli uske štope,nisam gledo nikad tablice,ali sumnjam da je tvoj pošto ga viđam duže vrijeme,kad je tvoj ukraden druže?
 
Legend
a u pm... steta , stvarno zalosno .... auto je bas bombon

da se neko nije javio i vidio auto , ima li novosti ?
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
A to rajvosa je stvarno sranje postalo :icon_confused: ,osim što svakog dana nekog izbodu,evo sad počeli krast i golfove kečeve,sandžaklije.Ja sam ovdje ostavljo u Mostaru svoga keca nezaključanoga jedno pola godine i ovijek sam ga našao gdje sam ga ostavio,i da ima jedan isti tvoj kec bijeli uske štope,nisam gledo nikad tablice,ali sumnjam da je tvoj pošto ga viđam duže vrijeme,kad je tvoj ukraden druže?

Pozdrav, ukraden je u petak 12.10.2012.god ujutro je bio parkiran kada sam krenuo na posao kad sam se vratio nije ga bilo. Saobraćajna bila u mupu na registraciji prva registracija kao oldtimer-a.

enesss je napisao(la):
a u pm... steta , stvarno zalosno .... auto je bas bombon

da se neko nije javio i vidio auto , ima li novosti ?

Do sada ni traga ni glasa ja sam zadnje tri noci pretrazivao parkinge od otoke do skenderije, i ovu drugu stranu od malte do muzeja....
pojavit ce se vec negdje
 
Top