Golf mk1 1979god

Golf mk1 1979god

Član
da se razumijemo....
DSC03369.jpg

DSC03418.jpg

DSC03363.jpg


golf je odlicna..uski stop, metalni branici...ma podlogaa nemoze biti bolja...;):icon_smile:
 
Član
bad_look je napisao(la):
Interesuje me ova rdrug kiselina koliko košta kako se zove i gdje se može nabaviti imam i ja jednu felgu za srediti čeličnu??pozzz

Kiselinu mi je donjeo komšija i ja sam to isto pitao kaze da je tesko naci zove se ferrosan (imas sliku iznad),na ambalazi sam vidio da ga uvozi daca commerc doo izvoli link http://www.dacacommerce.com/ možeš nazvati pitati imaju li ,koliko košta i kako doci do toga.A primjenjuje se :pospes po felgi razmazes cetkom sacekas dan dva to se osusi i gdje god je hrđa bila isusi i se kad krenes smirglati samo se mrvi.... Sretno sa felgom


GOLF TZ je napisao(la):
da se razumijemo....
DSC03369.jpg

DSC03418.jpg

DSC03363.jpg


golf je odlicna..uski stop, metalni branici...ma podlogaa nemoze biti bolja...;):icon_smile:

O da naravno da se razumijemo
mk1profilgo0.jpg

golf14bq1.jpg

naravno bijeli
Gledam BBS ili neku drugu mrežu ali nisam imao uspjeha do sada da nadjem.Imam extra ljetne gume marangoni 185/55 R14 za trebaju mi felgice za njih:) Pozdrav i hvala na slikama
 
Član
Pozdrav....
Dobar je autić,samo tako nastavi....
I da ako trebas nove gewinde, imaju kod nas u RH marke Jom i RAceland po smijesnim cijenama..do max 2000kn ili u markama 500 maraka.....
ako trebas broj javi se.... ;)
 
Administrator
sve je to fino sto si uradio... ali evo sad dolazi zima... pripremi ga za zimu da ti je mehanika dobra i ako si u mogucnosti da uradis limariju, ili to mozda na proljece i kad je to sve u redu onda polako ganjas te sitnice... ionako ce sad zima tako da ce biti raznih felgi po niskim cijenama tako da ne zuri sa tim... sretno u projektu jer imas dobru podlogu za to ;)
a za bbs rm budi spreman izdvojiti puno love, ali cejf i kosta ;)
 
Početnik
E da i zaboravio sam mal' ga spusti! Znaci po slikama(gore navedenim) imas extra podlogu sad vjerujem da samo keshiba predstavlja problem? :lol:
 
Član
pozzz,
kec je kec, i ako je :/ [/quote][/php]
 

Prilozi

  • 24172_368374644725_367360459725_3419586_2701559_n.jpg
    24172_368374644725_367360459725_3419586_2701559_n.jpg
    58,1 KB · Pregleda: 40
Član
Pozdrav ekipa evo mene opet malo sam bio zauzet nisam imao kada pisati.....
Zamjenio sam mu :krajnice,prednje zadnje amortizere,aksijalne lezajeva,kugle , odbojne gume,
tako da izgleda ovako
24102010144-1.jpg

Imao sam problem sa radom motora, nije mogao pun gas da podnosi ono trzao i prije pet dana jedva sam uz malo brdo izasao u prvoj sa punim gasom tako da sam izmjerio kompresiju i lose bilo.Sad je majstor rastavio motor skroz ide ciscenje mjenjanje svega sto treba da se zamjeni itd.
29102010149.jpg

02112010153.jpg

03112010154.jpg

03112010155.jpg

Danas sam citav dan izgubio pokusavajuci da ocistim masnocu kombinacija prasine i ulja ima li neko ideju za to pokusavao sam sprejom za cisceneje motora pa onda toplom vodom pod pritiskom nista ako neko ima savjet da to pokusam ocistiti prije nego sve vratim na svoje mjesto?
 
Član
evo ja tek sad vidim ovu temu,ne mogu da vjerujem da mi je promakla do sada. Koliko vidim imas nesto sto se tesko nalazi,nesto cega vise skoro pa i nema. Do tebe je koliko ces odabrati dobar pravac,i sta ces sve da uradis.Koliko sam vidim na ovim slikama gore imas extra podlogu,i drzi se toga,trebalo bi sve biti dobro,samo polako;);)
 
Član
Dobre planove imaš,nadam se da ćeš ih sprovesti u djelo bez većih problema.. Nažalost ja već imam jednu zamjerku :D Trebao si na auspuh staviti samo jednu ravnu cijevku to mu najbolje stoji, ova tvoja truba što si stavio mi oči izbi :D
 
Član
ArminM je napisao(la):
evo ja tek sad vidim ovu temu,ne mogu da vjerujem da mi je promakla do sada. Koliko vidim imas nesto sto se tesko nalazi,nesto cega vise skoro pa i nema. Do tebe je koliko ces odabrati dobar pravac,i sta ces sve da uradis.Koliko sam vidim na ovim slikama gore imas extra podlogu,i drzi se toga,trebalo bi sve biti dobro,samo polako;);)

hehehe upravo tako nesto sto se tesko nalazi ,sad sam skontao da nigdje ne mogu da nadjem usisne i izduvne ventile najbliže je Beograd da narucujem.... Ako neko ima u nekom šteku ili zna gdje se može naci dobro bi dosla ta informacija;);)


Schumi je napisao(la):
Dobre planove imaš,nadam se da ćeš ih sprovesti u djelo bez većih problema.. Nažalost ja već imam jednu zamjerku :D Trebao si na auspuh staviti samo jednu ravnu cijevku to mu najbolje stoji, ova tvoja truba što si stavio mi oči izbi :D

Za trubu te razumijem upratio sam o kojoj cijevi je riječ .....
 
Član
Pozdrav ekipa Planiram kupiti felge BBS ili neku drugu mrežu imam gume
185/55 R 14 pa ako neko prodaje ili zna kod koga ima bilo bi extra da javi :) Posao sam staviti oglas ali ima neku blokoda ispod 30 postova a ja ih nemam dovoljno ....


PS Ne znam jeli presiroka ova guma hoce moci uopste na golfa da ne riba negdje i tako jeli iko postavlja na golfa mk 1 ovu sirinu :)
 
sto se tice velicine mozes staviti i 185/55r14 ili 185/60r14 samo je problem malo se teze mota kad parkiras moras imati servo volan ili misice ko u ramba.(ja sam kod sebe postavio i tesko mi bilo motati ali evo nabavio sam servo letvu od cabrija sa ostalim dijelovima pa planiram cim prije postaviti) puno pozdrava ako ti sta treba pisi na privatnu postu. veliki obozavaoc golfamk1
 
Član
ArminM je napisao(la):
evo ja tek sad vidim ovu temu,ne mogu da vjerujem da mi je promakla do sada. Koliko vidim imas nesto sto se tesko nalazi,nesto cega vise skoro pa i nema. Do tebe je koliko ces odabrati dobar pravac,i sta ces sve da uradis.Koliko sam vidim na ovim slikama gore imas extra podlogu,i drzi se toga,trebalo bi sve biti dobro,samo polako;);)

ja isto nisam vidjeo temu do sada:icon_eek:

svaka cast na autu druze....samo polako i sigurno i ne skreci sa dosadasnjeg plana...bilo bi steta ne zadrzati fabricko stanje, doduse sa malim izmjenama:icon_smile:
 
Top