Golf MK 2 GT '89

Golf MK 2 GT '89

Član
pukim48 je napisao(la):
kad pocinjes raditi na felgicama:icon_question:

Trebao sam danas (kupio sam i sav potreban materijal za radove), ali ovo mi je bilo prece jer nisam imao kratka (oborena) svetla :icon_mad:

Verovatno cu tek sledeci vikend jer sam zeninom bratu obecao sa cu sutra da mu krpim SUZU :lol:
 
Član
....evo i prikaza sta se danas radilo

...nastavilo se sa radovima, tj zavrsetkom na el.instalaciji ...pa sve to sad izgleda ovako
fotografija0267.jpg

fotografija0265.jpg

fotografija0266.jpg


...i na kraju famozni pocetak radova na felnama JUHUU

fotografija0264g.jpg



jedna interesantan detal sa zadnjeg stakla :lol: (slikano je zimus, al je to i dalje na svom mestu :lol:)

fotografija0216.jpg


...i jedna onako...cisto reda radi :icon_biggrin:

fotografija0022w.jpg
 
Član
Evo malo ludorija od danas .....priprema felni za farbanje :cool:

fotografija0270.jpg

fotografija0269.jpg


fotografija0272.jpg

fotografija0273.jpg

...pa malo bez blica.....
fotografija0274.jpg

fotografija0275.jpg


Ako bog da sutra da ustanem zdrav (mrtav sam bolestan inace :icon_mad:) ima da padne ravnanje ivica i poliranje falca :cool:
 
Član
sreckoas je napisao(la):
brate a da ti roknes sve u polirano :cool:

Razmisljao sam i o tome...mada ce se najverovatnije farbati, a samo falcevi polirati. Ipak je to porodican auto, koji se koristi svakodnevno, pa bi bi zbog toga bilo jako tesko odrzavaci felne koje su cele polirane :icon_cry:
 
Član
Twister je napisao(la):
sreckoas je napisao(la):
brate a da ti roknes sve u polirano :cool:

Razmisljao sam i o tome...mada ce se najverovatnije farbati, a samo falcevi polirati. Ipak je to porodican auto, koji se koristi svakodnevno, pa bi bi zbog toga bilo jako tesko odrzavaci felne koje su cele polirane :icon_cry:

to je najgore evo i ja sada moram opet polriati falc na novo sta bi da je citava felga ispolirana :D
Samo neznam moram li ponovo smirgl papir koristiti ili je dovoljno Nitro i onda siabti paste :icon_question:
pozzz
 
Top