Golf MK 2 GT '89

Golf MK 2 GT '89

Član
G2_1.6B je napisao(la):
Cuneru dobre felgeee jos kad zasijaju na Golfaneruuu! to tje biti :icon_eek:
;)

U subotu u ako bog da felne prelae u moje vlasnistvo.....posto je napokon resena birokratija koja je do sada pravila problem oko prelaska granice (3 nedelje sam se mucio da dobijem novu licnu kartu :icon_mad:)
 
Član
felge su spremne i cekaju te....a za placanje lezarine cemo posebno da se dogovorimo:lol::lol::lol:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
kad ce to montiranje druze,da se vidi ? :icon_smile:

pre prolece ne verujem, jer ih treba polirati. Ovo je mi drug PukiM48 izasao u susret i odradio pripremu za poliranje, a ostalo je na meni :icon_biggrin:
 
Član
Malo novima u medju vremenu ....felne su napokom preuzete od clana PUKIM48

fotografija0253.jpg


...medjutim lepe stvari uvek po nepisanom pravilu prate i ruzne stvari :icon_mad:...tako da mi se na putu do PukiM48 desilo to da mi je motor pomesao vodu i ulje :icon_cry::smajli04::smajli10:
Danas je odmah odvezen kod mastora gde je ustanovljeno da je nastala samo najmanja moguca steta, probijem je dihtung, te se radovi na sanaciji nastale stet odmah preduzimaju vec u toku sutrasnjeg dana :smajli23:
 
Član
Motor odradjen u toku prosle nedelje :cool: a ja malo koristio lepo vreme danas da cackam oko auta :icon_biggrin:

Posto sam za vreme ovih zimulja imao problema sa svetlima, tj zbog silne vlage i soli sa puteva oksidirali su mi kontakti na relejima, a i sami releji pa sam morao preduzeti nesto.....evo i slika dok se moglo slikati zbog mraka koji me je uhvatio :icon_mad:

Ovako je izgledalo na pocetku (samo sto je instalacija bila umotana izolir trakom :icon_rolleyes:

fotografija0257.jpg

fotografija0258n.jpg


PA se pocelo sa radovima.....

fotografija0259.jpg

fotografija0260.jpg

fotografija0261.jpg

fotografija0262.jpg


Usput sam ofarbao u usmerivace vazduha ka hladnjaku i malo osvezio vezni lim (nadam se da se vidi razlika izmedju prve i zadnje fotke)

i jedna (zadnja) slika pre samog mraka (ponovo sam osvezio i malo prednji branik)

fotografija0263m.jpg


Ostalo mi je jos da spojim relej od sirene...bem ga nisam stigao jos to uraditi...nisam nista video po maraku :icon_cry:
 
Top