Golf MK 2 GT '89

Golf MK 2 GT '89

Član
pukim48 je napisao(la):
a gdje je jos slika matori :D

kad udjem sa kompa...neda mi muciti preko mobilnog:icon_rolleyes:

Evo sad slika ..samo za tvoju dusu PUKIM48
Image012-1.jpg

Image007-4.jpg

Image011-3.jpg
 
Početnik
auuuu svaka vam cast momci bice to super,,,samo zasto se nisi odlucio da ih citave poliras,extra su i ovako sa falcom samo,ali ja msm da bi bile etra citave,,u svakom slucaju postavljaj na auto sto prije i slikaj;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
auuuu svaka vam cast momci bice to super,,,samo zasto se nisi odlucio da ih citave poliras,extra su i ovako sa falcom samo,ali ja msm da bi bile etra citave,,u svakom slucaju postavljaj na auto sto prije i slikaj;)

Hvala.... ;)
PA ni ovako nije poliran ni falc. Ovo je samo odadjena priprema za poliranje fa;ca. A ja se dvoumim da li da ih poliram cele...
...kAo ove
borbetaklar1.jpg


ili samo poklopac kao kod ovih

359872293a4486261284b66.jpg


PA vas molim da mi koliko toliko pomognete sa cvasim misljenjima...ja sam u velikoj nedoumici sta raditi sa njima do kraja :icon_question:
 
Član
meni se svidja i ova druga kombinacija, fele su dobre,kako god ih odradio bit ce mocne sigurno
 
Član
Hmmmm....najverovatnije cu da ih za prvi put da ih ostavim sa ispoliram falcom, i poklopcem, a ostatak ofarbati kao bucky sto je savetovao. Hvala ljudi;)
 
Član
znas sat je drug ove druge sto si stavljao veci im je falc pa zato bolje izgledaju ;)
Ja bih ispolirao samo falc na tvojim i ofarbao srce kao sto bucky kaze ;)
 
Član
Evo malo svezih slika (od 27.02.) sa nekog naseg okupljanja

fotografija0227.jpg


Crvena dvojka sa desne strane je od clana Aleexisa :icon_biggrin:

picture007ruma.jpg
 
Top