Golf IV Varijant + FAJRONAT...

Golf IV Varijant + FAJRONAT...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: MALI UPDATE do 20.08.08

fino fino i neobicno.a nosace ne skidaj ni za živu silu,puno gore bi izgledalo,a kuku skini obavezno
 
Legend
RE: MALI UPDATE do 20.08.08

fin golfac nema sta,samo i ja se pridruzujem zeljama da skines kuku i po mogucnosti ono gore na krovu
 
Član
RE: MALI UPDATE do 20.08.08

Kuku da skinem moram skinuti karambolku da bi sve povadio da se ne vidi da je bila kuka uopste, a bez nosaca bi bio ruzan pravo ostale bi i rupice onda bi to morao i krpiti i svasta nesto za sada to stoji a kuka za koji dan samo da uhvatim vremena ide offf...... pozzzz...
 
Super Moderator
RE: MALI UPDATE do 20.08.08+XENONI

auu znao sam da ce xenon extra leci u ove farove :D...
sve je extra samo sto za spojler imam drugacije misljenje od drugih... meni se ne svidja spojler il je samo slika ruzna sad ne znam... sve u svemu, svaka cast druze a xenoni su boli glava :D
 
Član
RE: MALI UPDATE do 20.08.08+XENONI

extra golfic bekire..a i imam jedno pitanje jesi ti u avataru stvarno ti?
 
Član
RE: MALI UPDATE do 20.08.08+XENONI

allroad je napisao(la):
auu znao sam da ce xenon extra leci u ove farove :D...
sve je extra samo sto za spojler imam drugacije misljenje od drugih... meni se ne svidja spojler il je samo slika ruzna sad ne znam... sve u svemu, svaka cast druze a xenoni su boli glava :D

ruzna slika i prljavo auto...
evo bolja...
[attachment=9187]
 
Član
RE: MALI UPDATE do 20.08.08+XENONI

ono je njegov brat hahaha,sala mala....ja ja sve se nema a xenoni..koji su?6.7.8000 k?
 
Član
RE: MALI UPDATE do 20.08.08+XENONI

12k;)
zezam se 6k nisam htjeo vise i onako mi lece bacaju malo na plavo na obicnim svjetlima, bilo bi prekovise vise od 6k ;)
 
Član
RE: MALI UPDATE do 20.08.08+XENONI

lijepa cvkica.. a svaka ti dala(vode iz bokala) lijepe felge slicne kakve bi ja trebao uzeti al 15-ke za svog bravica..mislim da je to veca colaza ako se nevaram..ae pozz i sretno u nastavku radova
 

IGY

Član
RE: MALI UPDATE do 20.08.08+XENONI

Bekir_SA je napisao(la):
12k;)
zezam se 6k nisam htjeo vise i onako mi lece bacaju malo na plavo na obicnim svjetlima, bilo bi prekovise vise od 6k ;)

trebao si staviti 12 nek ide na ljubicasto :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top