Golf IV Varijant + FAJRONAT...

Golf IV Varijant + FAJRONAT...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: MALI UPDATE+Angel Eyes

e lijepo si ovo uradio,dobri su farovi,po meni najljepsi su ti sa xenon look.
mislis li raditi bad look haubu?
pozz
 
Član
RE: MALI UPDATE+Angel Eyes

extrica, nek´ je sa srecom i da sto duze traju... nego da te pitam, jel ti oni ugrade ili je ovo tvoj neki majstor?
 
Član
RE: MALI UPDATE+Angel Eyes

Sporting je napisao(la):
extrica, nek´ je sa srecom i da sto duze traju... nego da te pitam, jel ti oni ugrade ili je ovo tvoj neki majstor?

Hvala nadam se da ce trajati, a sto se tice ugradnje mozes otici u njihov servis ali majstor im je nekakav bagljav skroz i mrsko mu je to raditi kaze limarski posao pa ce te ljubazno odbiti i provjeriti pritisak u gumama kao sto je meni (al su prodavaci extra i mozes se veoma lako dogovoriti sa njima za popust koji ces potrositi na ugradnju), onda je ljepo sjedem u avto i odem u autoelektriku na pofalićima kod benzinske pumpe preko puta siemensa kod Armina momak radi za 10 i fakat zna svoj posao i zavrsi ti sve za nekih 30-40 minuta lupam...
 
Član
RE: MALI UPDATE+Angel Eyes+Maska bez znaka

Evo sinoc legla i maska bez znaka ja poprilicno zadovoljan...


[attachment=6302]

:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
 
Član
RE: MALI UPDATE+Angel Eyes

Bekir_SA je napisao(la):
Sporting je napisao(la):
extrica, nek´ je sa srecom i da sto duze traju... nego da te pitam, jel ti oni ugrade ili je ovo tvoj neki majstor?

Hvala nadam se da ce trajati, a sto se tice ugradnje mozes otici u njihov servis ali majstor im je nekakav bagljav skroz i mrsko mu je to raditi kaze limarski posao pa ce te ljubazno odbiti i provjeriti pritisak u gumama kao sto je meni (al su prodavaci extra i mozes se veoma lako dogovoriti sa njima za popust koji ces potrositi na ugradnju), onda je ljepo sjedem u avto i odem u autoelektriku na pofalićima kod benzinske pumpe preko puta siemensa kod Armina momak radi za 10 i fakat zna svoj posao i zavrsi ti sve za nekih 30-40 minuta lupam...

Ma i ja sam nesto narucio, dogovorio sam se vec oko popusta sto ti spominjes, nego nisam se to raspitivao da li oni ugradjuju i to.
Al´ eto necu onda rizikovati pa kod njih ugradjivati, naci cu nekog drugog. BTW. Maska je dobro legla, mnogo bolje sad izgleda nego s onom ranije. Pozdrav
 
Član
RE: MALI UPDATE+Angel Eyes+Maska bez znaka

Drug predobro i farovi i maska leglo, fenomenala, sta reci ;)
 
Član
RE: MALI UPDATE+Angel Eyes+Maska bez znaka

super je ispalo!
koliko su te oci izasle ? ( moze na PM)

PS. kuku ne skidaj ni za zivu glavu ( pre neko vece u gradu i to na semaforu lik spuca u mog druga, ovaj moj imao kuku tako da lik sto je udario nije ni izasao iz kola :icon_smile::icon_smile::icon_smile: )
 
Član
RE: MALI UPDATE do 20.08.08

Heh evo nisam odavno radio update pa da obnovimo malo gradivo...
Evo sta se sve odradilo...

stop svjetla FK...
[attachment=8795]

usisi zraka FK...
[attachment=8796]

paaaaaaaaaaaaaaaa... kutija SPL za TaKmIcENja
[attachment=8797]

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii AMP naravno...
[attachment=8798]

pa pozzzzzzzzz do sledeceg UPDATE-a...
 
RE: MALI UPDATE do 20.08.08

super,samo ga kuka jebe i ovi nosaci na krovu.dakle ne moras nista stavljati da bi bio bolji,samo skinuti:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top