Golf IV TDI Special

Golf IV TDI Special

Član
golfač ko lutka, fina oprema, dobar motor, malo troši a čipovan ide fino pravo,
samo nemaš se šta kontati o spuštanju, to obavezno, jbt trebaju ti lotre da uđeš u njega, povisok je stvarno, a i vidjet ćeš puno je bolje voziti tvrd auto, nećeš se pokajati, ja bih ti svakako predložio i distancere, bar nazad, puno su uletili unutra,
sretno
 
GTI TDI je napisao(la):
golfač ko lutka, fina oprema, dobar motor, malo troši a čipovan ide fino pravo,
samo nemaš se šta kontati o spuštanju, to obavezno, jbt trebaju ti lotre da uđeš u njega, povisok je stvarno, a i vidjet ćeš puno je bolje voziti tvrd auto, nećeš se pokajati, ja bih ti svakako predložio i distancere, bar nazad, puno su uletili unutra,
sretno

Hvala druze ;) Hehe sta kazes, ko u dzip kad se ulazi :lol: Reci mi ti to znas sigurno vjerovatno i imas opruge sportske, jeli dodatno neudobniji s njima, i koliko ga spuste, nebi ja puno maximum 1.5 cm do 2 cm nize ? pozz :123:
 
Član
ViperSnake85 je napisao(la):
GTI TDI je napisao(la):
golfač ko lutka, fina oprema, dobar motor, malo troši a čipovan ide fino pravo,
samo nemaš se šta kontati o spuštanju, to obavezno, jbt trebaju ti lotre da uđeš u njega, povisok je stvarno, a i vidjet ćeš puno je bolje voziti tvrd auto, nećeš se pokajati, ja bih ti svakako predložio i distancere, bar nazad, puno su uletili unutra,
sretno

Hvala druze ;) Hehe sta kazes, ko u dzip kad se ulazi :lol: Reci mi ti to znas sigurno vjerovatno i imas opruge sportske, jeli dodatno neudobniji s njima, i koliko ga spuste, nebi ja puno maximum 1.5 cm do 2 cm nize ? pozz :123:

iz iskustva ti govorim, pogledaj moju temu,
najvažnije ti je da uzmeš kvalitetne opruge, na to ne smiješ žaliti pare, mogu i polovne samo neka su kvalitet, kod mene su eibach i stvarno su odlične, auto je izgubio na udobnosti 10-20% skoro ništa, a ležanje je za 10, još bih ti preporučio i H&R, te su mi kod druga i isto tako jako dobre, kod mene se auto spustio nekih 2,5-3 cm i to je tamam i vjeruj mi sad čak i manje stružem prednjim dijelom, jer je auto tvrd pa nema cucanja i poniranja prednjeg dijela, stoji kako stoji, a i preko nekih grbavih dijelova svjesno prelaziš pažljivije jer znaš da si nizak
 
Evo, ima nekih novina, pa da podijelim s vama :icon_biggrin: 17 mijenjo za 16 s novim gumama V sara, fele su BBS Sport sa poliranim rubom ;) Sjela je dobro i LED SMD traka za osvjetljenje tablice, a najbolje od svega je Chip sa + 32 KS :123:
 

Prilozi

  • slika-41453-2009-12-1260571609-velika.jpg
    slika-41453-2009-12-1260571609-velika.jpg
    84,7 KB · Pregleda: 13
  • gume.jpg
    gume.jpg
    13 KB · Pregleda: 3
  • DSC03428.JPG
    DSC03428.JPG
    122,8 KB · Pregleda: 6
  • DSC03441.JPG
    DSC03441.JPG
    148,3 KB · Pregleda: 14
  • DSC03445.JPG
    DSC03445.JPG
    192,9 KB · Pregleda: 4
Član
fino bgm:icon_smile::icon_smile: nije ti auto toliko neudobnije kada je niže, nego kada je tvrđe:icon_smile: a i ne moraš ga zakucat, nego ga prizemlji par cm:icon_smile::icon_smile::icon_smile::cool:
 
Top