Golf IV TDI Special

Golf IV TDI Special

TROUBLE_MAKER je napisao(la):
Prelijep golf!Bas mi se svidja!A bit ce jos bolji sa 135 ps!:cool:

Hvala drug, evo bas danas sam uzeo fele s gumama za ljeto, 17 " 225/45R17 AEZ petokrake, boli glava jos kad njih stavim i cipujem, i gas gas ;)

A evo i novih fela koje sam danas uzeo za ljetnu sezonu, 17ke, ocel valjat cemu ? :123:
 
Ma nece valjati ne odgovara meni promjer sarafa .....super su ba vidjeces kako ce mu leci ko budali samar ...jos jedno 2 cm spustis i bice ko suza....
 
passat2003 je napisao(la):
Ma nece valjati ne odgovara meni promjer sarafa .....super su ba vidjeces kako ce mu leci ko budali samar ...jos jedno 2 cm spustis i bice ko suza....

Hvala drug :cool: Vidjecu kako ce sjest, al stavljao sam jednu da vidim kako ce izgledat samo, iznenadio sam se dobro je cak ne moram ni spustat ;) Poz
 
Član
Super golf , meni jedna od ljepshih boja , samo nisi mu trebao ovo raditi :$

Skini ovu traku sa led diodama , ovu lajsnu na gepeku , koromiraTe okvire tablica i ove kromiraTe rucke jer ga ti dijelovi "kvare".
 
DiAbLo je napisao(la):
Super golf , meni jedna od ljepshih boja , samo nisi mu trebao ovo raditi :$

Skini ovu traku sa led diodama , ovu lajsnu na gepeku , koromiraTe okvire tablica i ove kromiraTe rucke jer ga ti dijelovi "kvare".

Hvala drug, da planiram da skinem one navlake na ruckama i navlake na retrovizorima, uzecu origi hromirane komplet retrovizore ;)
 
Pozdrav drustvo, evo danas stavio nove felne da vidim kako cuce, hm, neutralan sam, imam tog malo lufta u pm :icon_rolleyes: Malo su mozda i otvorenije nego sto sam valjda naviko s prethodnim :icon_rolleyes: A skino sam i sjajne navlake s rucki i s retrovizora :icon_biggrin: Sta kazete za felge valjali cemu ovo ? :icon_rolleyes:
 

Prilozi

  • DSC03416.JPG
    DSC03416.JPG
    255,2 KB · Pregleda: 22
  • DSC03417.JPG
    DSC03417.JPG
    253,4 KB · Pregleda: 20
  • DSC03418.JPG
    DSC03418.JPG
    299,2 KB · Pregleda: 16
  • DSC03419.JPG
    DSC03419.JPG
    294,3 KB · Pregleda: 12
  • DSC03420.JPG
    DSC03420.JPG
    301,7 KB · Pregleda: 21
Legend
dobra cetvorka, a fele nisu lose samo izgledaju male jesu li 16'', a sto se tice lufta spustis ga ili uzmes vece felge;)
 
stefan je napisao(la):
dobra cetvorka, a fele nisu lose samo izgledaju male jesu li 16'', a sto se tice lufta spustis ga ili uzmes vece felge;)

Hvala, 17ke su felge, nisu one male nego vjerovatno kad bi ga spustio dosle bi vise do izrazaja... :icon_biggrin:
 
Legend
ViperSnake85 je napisao(la):
stefan je napisao(la):
dobra cetvorka, a fele nisu lose samo izgledaju male jesu li 16'', a sto se tice lufta spustis ga ili uzmes vece felge;)

Hvala, 17ke su felge, nisu one male nego vjerovatno kad bi ga spustio dosle bi vise do izrazaja... :icon_biggrin:

ma samo ga onda malo prizemlji :icon_smile: i bice odlicno;)
 
Super Moderator
Fin je golf pravo a i felge su sjele fino samo kakve opruge da cucne da felge dodju vise do izrazaja :D
Lajsne u boju auta, cip kako si vec i naveo i ne treba nista vise
Samo odma da ti kazem neces ici bolje od standarnog 130 KS golfa :D
sretno u nastavku i cuvaj golfa ;)
 
Top