Golf IV TDI Special

Golf IV TDI Special

Član
das auto.... :d super golf steta sto nije jaci...btw imam ti i ja felgice 18-ke dezent f model sa gumama 5x100 sa svog golfa... maska bez znaka.. crni origigi znakovi... itd... ako ti sha treba javi... i da ofarbaj te lajsne u boju auta... bez obzira na sve izgleda dobro :cool:
 
fin golf, samo mi se ne sviđa hrom lajsna na gepeku,
a lajsne i spojlere možeš farbati u boju auta, samo
prije toga moraš dobru pripremu uraditi i nemaš
problema
 
Član
fin golf pravo..;););)
kao vec sto ti je gore neko rekao...ofarbaj lajsne u boju auta..
nece se guliti ....dosta raje je ofarbalo stoji farba ne mrda:cool::cool:

samo ove nalvake na ruckama vrata nisu nesto...pocece se guliti vremenom izgubice ovu boju:icon_confused:
 
Član
i ja da pitam...pretpostavljam da si ti stavljao ove chrome prstenove u intstrument tabli...ako jesi gdje si ih kupio....??
 
TDi Power je napisao(la):
Lijep gplf pravo,a extra boja,najbolja u ponudi;)

Hvala na pohvalama, da boja je extra, metalik siva, vidjao sam na ovim najnovijim pasatima ista, Silber Grau tako je nekako svabe zovu :icon_smile:

GOLF TZ je napisao(la):
i ja da pitam...pretpostavljam da si ti stavljao ove chrome prstenove u intstrument tabli...ako jesi gdje si ih kupio....??

E nisam druze, to je imao kad sam ga kupio, msm da su stavljani ipak tamo u njemackoj, ali u servisu mi kazu da je fabricki jer to radi ta firma sto prave ove tahoe VDO, pa nzn, mada ima ih za uzeti vidio sam na ebayu :cool: :123:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
fin golf, samo mi se ne sviđa hrom lajsna na gepeku,
a lajsne i spojlere možeš farbati u boju auta, samo
prije toga moraš dobru pripremu uraditi i nemaš
problema

Hvala, tu lajsnu sam ja stavio, po uzoru na audije i slicno, meni dobro stoji po mom misljenju... A za ove lajsne nevjerujem da cu, nema mi to ko ovde kod nas ni kvalitetno odradit jbg :icon_rolleyes:

nesobrzi je napisao(la):
extra golf koje je god? jesi ti postavljao ove cromirane prstenove na tabli ?

Golf je 2002 godiste, a ovi hrom prstenovi kao sto vec rekoh su bili na njemu kada sam ga kupio, dali je stavljano nakdnadno ili je fabricki nzn :icon_biggrin:

Got2b je napisao(la):
fin golf pravo..;););)
kao vec sto ti je gore neko rekao...ofarbaj lajsne u boju auta..
nece se guliti ....dosta raje je ofarbalo stoji farba ne mrda:cool::cool:

samo ove nalvake na ruckama vrata nisu nesto...pocece se guliti vremenom izgubice ovu boju:icon_confused:

Jbg, ako krene boju mijenjat, poskidacu ja to, a kada bi mogo naci polovno ili novo da nije skupo samo bi uzeo prave hromirane retrovizore i nista vise brave nek stoje crne :cool:

dado307 je napisao(la):
fin golfic, sretno u sredjivanju ;)

Hvala druze, veliki pozz :cool:
 
Član
fin je golfer, motor dobar, ja bi farbao ove lajsne u boju auta.. ostalo sto si naveo su super planovi
 
Top