Golf IV TDI - DI ( crveno )

Golf IV TDI - DI ( crveno )

Član
fino se uklopilo,turbo uklanjaj ziv i zdrav bio :) odma sad idi odlijepi ako se ne mogne odlijepit gepek zamijeni,makar bio druge boje :D
 
Član
ArminM je napisao(la):
fine stopke, fino su se uklopile;)

Hvala ;)

Sarajlic je napisao(la):
extra sjele,samo ziv bio skini ono turbo sa gepeka :cool:

Ne mogu jos to skidati jer bi sjebalo farbu i onda bi morao na farbanje..
Lijepio je nekim sranjem taj u Swiss :icon_rolleyes:

lov2xlr8 je napisao(la):
fino se uklopilo,turbo uklanjaj ziv i zdrav bio :) odma sad idi odlijepi ako se ne mogne odlijepit gepek zamijeni,makar bio druge boje :D

Haha nesto mi se ne baca novac na gepek,ko ga jebe nek stoji ... :D
Ne moze se skinuti,a ako bi skidao odgulilo bi farbe :icon_rolleyes:
A i bolje da ljudi vide to turbo,mislice neka masina :lol::lol:
 
Član
vjeruj mi kad vide to turbo prvo umru od smijeha,probaj onim koncem ili silkom za pecanje riba,probaj zagrijati fenom pa skini,uglavnom uradi nesto po tom pitanju,a ak ne mognes,nadji taj ruzni fonr i nek ti neko uradi no pa ce biti turbo pa dodaj no fun,dakle no turbo no fun,al bolje skini to :)
pozz
 
Početnik
Pusti ti njih ba nemaju oni pojma,ja bi jos kupio ona sjajna slova i ispisao svoje ime ispod toga,to bi bilo pravo frizirano :icon_biggrin:
 
Član
Lexillium je napisao(la):
A da ti slucajno ispod haube nije biturbo? :icon_question::lol:

Vidim haman turbo+TDI :lol:

Haha ma kakav biturbo kraljino....
Ne zivim ja u velikom gradu da ubacujem takav motor,nemam gdje vozati ..

Ali nije :lol::lol:

Lija je napisao(la):
Pusti ti njih ba nemaju oni pojma,ja bi jos kupio ona sjajna slova i ispisao svoje ime ispod toga,to bi bilo pravo frizirano :icon_biggrin:

Jbg svako ima svoje ali ne zelim da kvarim izgled (ako ih uklonim ) sjebace farbu itd itd...

Ko jebe slova neka slova...nisam ja profesionalni tuner pa da radim sve sitnice ;)
 
Član
Pozz raja,nije me bilo odavno sto ne znaci da se nije nista radilo na golfu :) najvise radova se odigralo 2013 godine i sad pocetkom 2014,dosta novca valjda kvalitetno ulozenog...evo par slikica :D

Bi-xenon svjetla + novi farovi--- Kenwood KVT 729 dvd lcd player -- ASA AR1 17'' + nove Dunlop gume (sve 4 ) sa KW gewindama izgleda ovako + SM Chip tuning 163 ks :D

59yiw6.jpg


20rsf1x.jpg


10zo6fk.jpg


290pkk3.jpg


2cnuikg.jpg
 
Član
jos kad bi rastavio farove pa ih unutra ofarbao u crno bio bi pun pogodak, stope su ti vec svakako smoked tako da bi se i farovi uklopili samo tako
 
Top