Golf IV TDI - DI ( crveno )

Golf IV TDI - DI ( crveno )

Član
Pic9_GTI.jpg


:cool::cool::cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
ove crne su mocne..ili isto crne samo led :cool:

Ja sam planirao da uzmem npr ove stopke kao u ovog lika ali kako da postignem ovaj efekt ( kao u audija )

http://ecx.images-amazon.com/images/I/51jBjdL0T-L._SL500_AA300_.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=sO6FWMbMzPI
Pogledaj mu stop kako svijetli a te su gore !
 
Član
ako ces LED uzmi ove kao kod lovera sto su bile.. ili one gore sto je neko ranije postavio... :)
photo0134f.jpg


;)

EDIT: prestigao si me... :)
 
Član
to, razumijemo se :cool:

p.s. golf od lovera je primjer kojim se treba voditi pri srednjivanju 4ke :)
posebno uzivo izgleda brutalno
 
Član
one gore su ti hella magic colors tako nekako.puno para a dosadice ti brzo.
ili uzmi ove ledice nove ili ostavi fabricke.
i kod ovih ledica sto sam ja imao ima problem sto ne mogu da lijepo stanu u otvor,uvijek negdje strse malo,a to sa originalnim nije problem,isti problem su imala jos dva momka kod kojih sam gledao detaljno kako je postavljeno.
ne smeta to toliko ali smeta,dok original je original,i kad budes postavljao ili skidao bilo koje daj nekome ko zna da radi s tim jer ti mogu puknuti coskovi,to najcesce puca.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
one gore su ti hella magic colors tako nekako.puno para a dosadice ti brzo.
ili uzmi ove ledice nove ili ostavi fabricke.
i kod ovih ledica sto sam ja imao ima problem sto ne mogu da lijepo stanu u otvor,uvijek negdje strse malo,a to sa originalnim nije problem,isti problem su imala jos dva momka kod kojih sam gledao detaljno kako je postavljeno.
ne smeta to toliko ali smeta,dok original je original,i kad budes postavljao ili skidao bilo koje daj nekome ko zna da radi s tim jer ti mogu puknuti coskovi,to najcesce puca.

Znas kako ...kad vidim danas ove majstore kako rade radije bih uzeo pola sata-sat i lagano sam sebi uradio bez stete...

Oni samo hoce da to urade nabrzinu i da ti naplate pa sta bude ..

;)
 
Top