Golf IV TDI - DI ( crveno )

Golf IV TDI - DI ( crveno )

Član
lov2xlr8 je napisao(la):
skini one lajsne i retrovizore,a ako stopke budes druge kupovao uzmi neke tamnije ;)
pozzz

Lajsne da...ali retrovizore ne znam...meni se svidja tako :cool:

A sto se tice stop svijetla...uzecu ova ista od prije pa se valjda moze sprejom zatamniti....jel to ok raditi ?
Da nema nekih kontra-efekata ...da ne sjebem stopku :D
 
Član
mozes ali kad vec dajes pare mozes uzeti i bolje štopke, mada nije problem ni te zatamniti, mozes vidjeti kako su to radili neki clanovi foruma :icon_smile:
 
Član
pleasure je napisao(la):
mozes ali kad vec dajes pare mozes uzeti i bolje štopke, mada nije problem ni te zatamniti, mozes vidjeti kako su to radili neki clanovi foruma :icon_smile:

Nasao jedne extra na piku ali lik ne zeli da ih salje brzom postom i tim sranjima :(

Neka smoked verzija a bas mi se dopale :icon_cry:
 
Član
onda nista ne skidaj ako ti se svidja,uzmi onda jos tih chrome dodataka i furaj dok ne isfuras to,a isfuraces brzo :)

na tu boju bi stojale led crne stopke,ima ih dectane u ponudi ja mislim,ja sam ih imao nekad davno na svom autu,ali vratih se originalnim tamnim stopkama.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
onda nista ne skidaj ako ti se svidja,uzmi onda jos tih chrome dodataka i furaj dok ne isfuras to,a isfuraces brzo :)

na tu boju bi stojale led crne stopke,ima ih dectane u ponudi ja mislim,ja sam ih imao nekad davno na svom autu,ali vratih se originalnim tamnim stopkama.

Sto se tice chrome dodataka svidja mi se na retrovizoru i to je to :D
Tako je doslo i meni je cool...

Dalje sto se tice stopova..dectane ima izvrsnu ponudu samo kako da kupim kad nemam visu ili master card i jos u njemackoj :icon_confused:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
taxi bar gradiska,kod njih mozes kupiti dosta toga,kontaktiraj ih pa vidi s njima.

Hvala druze vidjecu sta se moze uraditi ..

I sad kontam da nisam pogrijesio sto sam "slucajno " naletio na ovaj sajt i pridruzio se ;)

:cool:
 
Član
Golf je super, motor je super, svidja mi se ova komandna kod golfa.. bash je najjaca !!! Sretno s golfom da se navozash i puno predjenih kilometara bez kvarova !!!;)


P.S.
> Poslushaj forumashe za ovu lajsnu !!! Stvarno se ne uklapa uz auto.. Lijep pozdrav !!! :cool:
 
Član
amer_e39 je napisao(la):
Golf je super, motor je super, svidja mi se ova komandna kod golfa.. bash je najjaca !!! Sretno s golfom da se navozash i puno predjenih kilometara bez kvarova !!!;)


P.S.
> Poslushaj forumashe za ovu lajsnu !!! Stvarno se ne uklapa uz auto.. Lijep pozdrav !!! :cool:

Hvala kralju ;)

Ako si procitao sta sam pisao ....auto sutra ide kod majstora za farbanje zadnjeg branika pa nek ujedno skine i to jer je zalijepljeno sa necim :icon_rolleyes:

:cool:
 
tvoje auto, tvoj izbor ali ja te stopke ne bi opet kupovao,,
prvo jer su vec bile na autu , drugo sto su ruzne ko sam vrag:lol:
a motor je pohitan, fino ubrzava, jedino su brzine prekratke, ali to
je tako na svim tdi motorima;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
tvoje auto, tvoj izbor ali ja te stopke ne bi opet kupovao,,
prvo jer su vec bile na autu , drugo sto su ruzne ko sam vrag:lol:
a motor je pohitan, fino ubrzava, jedino su brzine prekratke, ali to
je tako na svim tdi motorima;)

Onda eto da je tvoje auto sta bi ti uzeo...imas kakvu preporuku?

Iako vec planiram da uzmem stare ali eto volio bih da cujem prijedlog :cool:

A to za brzine ja sam se vec navikao :D
 
Član
d1abl0 je napisao(la):
Onda eto da je tvoje auto sta bi ti uzeo...imas kakvu preporuku?

Iako vec planiram da uzmem stare ali eto volio bih da cujem prijedlog :cool:

A to za brzine ja sam se vec navikao :D

stavis ovakve :icon_smile:

441-1935P4AE-SR.jpg
 
Član
[/quote]

stavis ovakve :icon_smile:

441-1935P4AE-SR.jpg


[/quote]

Hmm jel taj prvi red se upali kad gore svijetla...koje se pali kad kocis...ta 2 donja ? :icon_confused:

Kako se zovu? Mozda negdje ima slika kako izgleda kad se popale sve funkcije ;)
 
Član
na vrhu ti je kociono svijetlo, ispod zmigavac, ispod ti je poziciono svijetlo, a dole su ti svijetla za rikverc i maglenka, ne znam i ja sam nasao sliku na netu samo ti dajem primjer da mozes staviti ljepse stope od onih koje si imao :icon_smile:
 
Član
koje god druge stavis bice ljepse od onih koje su na autu,nemoj se sta naljutiti ali one stopke stvarno lose stoje na tvojoj boji auta,i ruzne su.
imas raznih ovih led stopki ako te to interesuje,ili najbolje fabricke tamne i rahat si :)
 
Top