Golf IV TDI - DI ( crveno )

Golf IV TDI - DI ( crveno )

Član
E pozdrav raja...

Prije nekih 2 mjeseca sam uzeo ( uvezao ) Golfa IV TDI - DI crveno iz Svicarske..

96 kW ...131 hp
6 brzina
Tamno plava boja

Na autu nista nije radjeno za sad posto imam planove da uzimam R32 golfa za nekih godinu do dvije ...

Jedino sto sam uzeo cd player.
Mozda bude nekih sitnih detalja ali nista ozbiljno....AE farovi i druge aluminke i tako to... :D :D
Nakon sto date svoj feedback imacu jos par pitanja za vas.


Evo par slikica :cool:
Veliki pozdrav,
Nikola.



zkl6ky.jpg


4qnexk.jpg


a1k5ja.jpg


15zl1zc.jpg


ml5i80.jpg
 
Član
dobar auto, skidaj to niklovano s vrata, to je ono sto mi je prvo zapalo za oci
ostalo se cini bas ok
neka je sa srecom;)
 
Član
skidaj tu lasnu od 5km/m ziv bio, to je vrhunac ciganluka :cool:

inace golf odlican, motor mjera, uz malo modifikacija moze biti ;);)
 
Član
skini to sa vrata i retrovizora :icon_biggrin:

ostalo se cini ok , koja je ovo godina? daj nam jos slika ljepse ga uslikaj ;)
 
Član
pleasure je napisao(la):
skini to sa vrata i retrovizora :icon_biggrin:

ostalo se cini ok , koja je ovo godina? daj nam jos slika ljepse ga uslikaj ;)

Skinucu to sa vrata ali sa retrovizora ...ne :) svidja mi se ovako kako je i doslo.

Godina 2002 ..

A brate mrsko mi ...imam jos 2-3 slike ali veci je format pa kad smanjim slabo se vidi..

Inace ovih 4-5 slika sam uslikao namjerno za forum,mrsko mi to raditi :D
 
Član
Dejan 16v je napisao(la):
Dobar, reci mi kako ide, cuo sam da je opasan, kolko para te je izasao ako nije tajna?

Ma ide ko zmaj druze,tacno se osijeti kad dadnes malo gasa kako te zalijepi sa sic :)

Nisam se ni nadao da moze ici tako dobro :D

A sto se tice para ma nije tajna,izasao me poprilicno fino jer nisam izvadio euro1 papir kad sam uvozio,nisam bio upoznat..

Kad uvozis auto koje nije iz EU drugacije ide ...

Izasao je sa registracijom i uvozom i sve.... 14k ;)
 
Član
pleasure je napisao(la):
mene je moj izasao isto oko 14 000 ali nisam pozalio ni marke ;) :icon_biggrin:

Ma ne zalim ni ja ....nego znas sta mi se desilo sinoc :S

Kao da sam znao sta ce biti pa ga slikao prije polaska u grad,odem u grad ostavim auto na parkingu ispod kafica .. popijem koje pice sa drustvom i vracam se ja po auto KAD slupana zadnja desna stopka i branik zadnji ulupljen jedno centimetar.

Stavio sam odmah danas ujutro stare stopke a za branik cu morati ici kod majstora da uradi :icon_cry: ...

Znas kako mi krivo...
 
Član
zalosno ima svakakvih ljudi jesil zvao policiju cuo sam da se po ovom nekom novom zakonu mogu dobiti pare ako policija dodje napravi zapisnik i odes u osiguranje na procjenu stete i ako se za izvjesno vrijeme (cini mi se 2 mjeseca) ne pronadje krivac dobijas naplatu stete iz fonda sigurnosti BiH...
PS. lijep golf a motor posebna prica...
 
Član
Ma jesam zvao policiju ali oni su gori od toga sto me udario i sto je uteko..

Nesto su zapisivali i na kraju kaze otkud mi znamo da ti nisi udario auto namjerno pa vako,pa nako ... :icon_eek:

Ja kako sam bio vec ljut samo udjem u auto i odem kuci .. i rekao sam vise nikad ostavljati na parking ako BAS BAS nemam potrebe :icon_evil:
 
Član
pleasure je napisao(la):
jel puklo samo staklo stopke ili ... :icon_sad: ?

ArminM je napisao(la):
lose te krenulo:icon_sad:
al ajde bit ce bolje;)


@Pleasure Ma puklo staklo da,ali sreca pa imam rezervne stare :/

Sad ne znam sta mi je ciniti...da uzimam nove iste,ili da vozam sa starim stopkama od sad pa nadalje :icon_question:

@ArminM Ma jebiga...sad dok ovo uradi 100 eurica..pa ako budem uzimao nove stopke ( vjerovatno hocu ) isto je cijena nekih 120-130 eura i onda ga jebi :D
Taman mislio jos dodati para i uzeti neke solidne 17-ke ali izgleda lose sam srece ..
 
Top