GOLF IV 1.9 TDI PD murano red :)

GOLF IV 1.9 TDI PD murano red :)

Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD

pleasure je napisao(la):
duurma je napisao(la):
ili mi se cini ili sam ovo auto danas negdje vidio da nije slucjano bilo kod Jase na mostarskom ova naljepnica mi poznata:icon_question:

ma ne cini ti se , bio sam kod Jase jutros :cool: , a vidio sam i ja tvoju cetvorku , de mi reci jel spustena malo, i kako si je spustao ?

Druze GTI opruge i dobijes onaj rezultat najbolje ti je da nadjes opruge na odpadu jer orginal he ipak orginal;)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD

duurma je napisao(la):
pleasure je napisao(la):
duurma je napisao(la):
ili mi se cini ili sam ovo auto danas negdje vidio da nije slucjano bilo kod Jase na mostarskom ova naljepnica mi poznata:icon_question:

ma ne cini ti se , bio sam kod Jase jutros :cool: , a vidio sam i ja tvoju cetvorku , de mi reci jel spustena malo, i kako si je spustao ?

Druze GTI opruge i dobijes onaj rezultat najbolje ti je da nadjes opruge na odpadu jer orginal he ipak orginal;)

ono je mjera bas, znas li da su se gdje prodavale od GTI-a ?
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD

pleasure je napisao(la):
duurma je napisao(la):
pleasure je napisao(la):
duurma je napisao(la):
ili mi se cini ili sam ovo auto danas negdje vidio da nije slucjano bilo kod Jase na mostarskom ova naljepnica mi poznata:icon_question:

ma ne cini ti se , bio sam kod Jase jutros :cool: , a vidio sam i ja tvoju cetvorku , de mi reci jel spustena malo, i kako si je spustao ?

Druze GTI opruge i dobijes onaj rezultat najbolje ti je da nadjes opruge na odpadu jer orginal he ipak orginal;)

ono je mjera bas, znas li da su se gdje prodavale od GTI-a ?

eto pa vidi sa prodavacem da ti samo opruge proda http://www.pik.ba/artikal/1369790/golf-4-gti-opruge-i-amortizeri/ ;)
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD

Ev juce smo napravili malu promjenu na autu, valjda je dobro ispalo :D , stavio sam carbon na masnku , ev i slike :icon_smile:

308935_2231286535831_1057915664_32465123_6105600_n.jpg


315688_2059787972103_1166764536_31969588_6524005_n.jpg


262587_2231260735186_1057915664_32465075_7037803_n.jpg
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

odlicno je ispalo, na boju auta je ovo leglo samo tako
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

emsho21 je napisao(la):
odlicno izleda,bas si potrefio s tim carbonom;)

hvala :cool:

ArminM je napisao(la):
odlicno je ispalo, na boju auta je ovo leglo samo tako

da , ova kombinacija crno-crveno je uvijek dobra , a ajd reko da povezem posto su i farovi crni da malo ubijem tu monotoniju prednjeg dijela :icon_smile:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

uspio si definitivno, ubo si ga momacki:icon_smile:
 
Član
RE: GOLF IV 1.9 TDI PD ( mali update str 13 ) :D

Perfektno je ispalo stvarno. Jesi razmisljao malo da motor doradis (cip) ?
 
Top