Golf IV 1.6 SR karirani rabbit UPDATE !

Golf IV 1.6 SR karirani rabbit UPDATE !

Član
sa srecom sa ovom turbinom,, malo mi je da kazem
diskutabilno stavljati dio sa golfa 2 na golfa 4, a pogotovo
turbinu sa dizela na benzinca,, interesuje me bas kako ce
to na kraju ispasti i kako ce se ponasati.
 
Član
slaja je napisao(la):
sa srecom sa ovom turbinom,, malo mi je da kazem
diskutabilno stavljati dio sa golfa 2 na golfa 4, a pogotovo
turbinu sa dizela na benzinca,, interesuje me bas kako ce
to na kraju ispasti i kako ce se ponasati.

funkcionirat ce... ali ce imati ogrooooomnu turbo rupu
 
Legend
lhasa_green_beast je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Prvenstveno jer su izduvne temperature dizela i benzinca nebo i zemlja....

;) Ali sad nisam htio ja da pisem ista jer kako sam navikao na poklapanja na ovom forumu, sutnja je zlato. :D :icon_exclaim:

nije to poklapanje, i ne treba uopste gledati na druge ljude
i ja sam prije sutio, sada pitam kada nesto ne znam..
radili su vec jedan projekat turbo na xsaru 1.6i i auto i sada radi sasvim ok, na nju je isla isto mehanicka turbina od 1.6td ali od 51kW (garett t2)

na ovog je isla kkk k14, nije bilo rupe uopste, ali eto desilo se sta se desilo, da li zbog temeprature sto je trizex napisao (sumnjam da je zbog toga otkazala) ili zbog viska pritiska koji je ostao u sistemu, ili nedovoljno dobro kontrolisanog pritiska preko wastegatea, deformisala se cudno skroz.. mislim osovina je pukla kao da ju je neko odsjekao..

Ima i mjesta ovo sto trizex kaze, treba ohrabrit ovakav projekat, jer, almir ce potvrdit, vrijedilo ;)
 
ev da se i ja javim , tu turbinu sam stavio iz razloga jer sam je dobio znaci nista nisam kupovao, ostale dijelove sam imao u garazi,......... sad raspravljat o tome da li moze ili ne nema smisla jer znam da moze vec sam uradio jedan motor i radi super, kod mene sto je pukla osovina jbg ne znam ali et stize druga turbina pa ce i video aBd
 
Sto ne stavis onu sto ide fabricki na 1.8t motore iz GTI cetvorka ? nije skupa a nece te "izdat" ako je dobro odradis . :icon_rolleyes::icon_question:;):cool:
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
Sto ne stavis onu sto ide fabricki na 1.8t motore iz GTI cetvorka ? nije skupa a nece te "izdat" ako je dobro odradis . :icon_rolleyes::icon_question:;):cool:

nisam jos nista nabavio nemam kad na terenu stalno, ima vise opcija koju kupit skontat cu nesto dok bacim na papir finansije i ostalo hehehe , treba biti kum , pa zenidba :D
 
Top