Golf IV 1.6 SR karirani rabbit UPDATE !

Golf IV 1.6 SR karirani rabbit UPDATE !

na slikama zanimljivo izgleda ;)
sad dvije kritike:D prva taj sportski
volan,, em nemas airbaga, a i ne stoji nesto specijalno
a druga je okvir i tablica, bolje vrati na sredinu,,
znak gti je odlican, gdje si ga kupio ako nije tajna;)
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
na slikama zanimljivo izgleda ;)
sad dvije kritike:D prva taj sportski
volan,, em nemas airbaga, a i ne stoji nesto specijalno
a druga je okvir i tablica, bolje vrati na sredinu,,
znak gti je odlican, gdje si ga kupio ako nije tajna;)

za volan nema veze sve bude i prodje svi se vracamo na fabriku, tablice neka dole, a ovaj znak sam na piku nasao upisi GTI amblem et , :D
 
idemo dalje, skinut kenwood cd player ugradjen OEM radio VW BETA V, tako da bi se uklopio u okolinu izvrsena je mala promjena osvjetljenja :D tako da display nije vise plave boje vec bijele, a poslije toga sam odradio i aux in da mogu koristit mp4 .....





a odradjena je i naljepnica :icon_smile:



:icon_exclaim:
 
ev nije me bilo odavno , tereni itd
uglavnom svasta nesto se radilo na autu ugl priprema novog usisa, izduva od mk2 GTD na koji se nakacila turbina KKK 14 zatim cescenje i ostale drangulije, priprema crijeva zraka, dovoda ulja - odvoda, ostalih senzora itd.
onda su skinute gewinde radi ciscenja prljavstine s navoja da bi se mogao zakucat u pod heh , i enterijer se privodi kraju tako da ce sve doci na svoje.

skinut stari izduv


priprema novog i ciscenje turbine


montaza novog usisa




na red je stigla i turbina












dovod ulja sa filtera




evo i prvog starta poslije dosta sati rada bez senzora i spojenih crijeva usisa cisto radi probe

http://www.youtube.com/watch?v=BVB0esNplcg&feature=youtu.be

onda su na red sole gewinde da se ociste da bi se mogao zakucat u POD






onda zavrsni radovi unutrasnjosti, gdje je i stari mali volan skinut i vracen fabricki koji je presvucen





u medjuvremenu zavrseni su radovi na turbo projektu , sve je radilo extra, auto je bilo osjetno brze i startnije , trebala se odradit jos i mapa ali turbo nije izdrzao pukla je osovina steta sto nemam snimka ubrzanja ali eto bice s novom turbinom bolje aBd





 
Nije mi jasno sto si stavio turbinu od dizela ? Nisam ni ja strucan uopste u temi stavljanja turba na atm. motor ali brate svugdje ce ti reci da nema nikakve teoretske sanse da turbina od dizela radi ispravno na benzincu. :icon_rolleyes:
 
Legend
lhasa_green_beast je napisao(la):
Nije mi jasno sto si stavio turbinu od dizela ? Nisam ni ja strucan uopste u temi stavljanja turba na atm. motor ali brate svugdje ce ti reci da nema nikakve teoretske sanse da turbina od dizela radi ispravno na benzincu. :icon_rolleyes:

zasto nema ?
 
Član
;)

Zaboravih da komentarisem auto, kapa dole majstore, mnogi su kod nas mljeli/mastali o tome da si sloze turbo na postojeci atmo motor, izvjestavaj nas i dalje sta/kako si naumio izvesti ;)
 
Top