Golf III TDI

Golf III TDI

Član
RE: Golf 3 TDI

dobra trica,svidja mi se,jedno vrijeme sam ja sebi htio kupit tricu,ali samo je tdi dolazio u opticaj,pa sam jedno vrijeme ganjao tdi gti,imao par ponuda,al sve palo u vodu,i na kraju sam kupio tdi,ali 6n2;)
svidja mi se boja kod tvog auta,slicna je bila na mom kecu,malo je nezahvalna sto se tice odrzavanja,ali boze moj,tu je da se pere;);)
 
Član
RE: Golf 3 TDI by superman

jest, sto se tice pranja stalno valja prat al et... Ostalo prezadovoljan!
 
Član
RE: Golf 3 TDI

Evo jedna na zimskom setup-u, malo da refreshujem, biti će još slika kupljen gti lip, work in the progress...
 
Član
RE: Golf 3 TDI

fina trica, dobro sto nije puno stara i ima finu opremu..
sad pametno i lagano pocni sredjivati ;)
 
Član
RE: Golf 3 TDI

Danas se radilo... posto sam imao problema da nabacim ovaj gti spoljer/lip morao sam skinuti karambolku. Kad unutra pise Vento :icon_question: ....ima li razlike kakve od golf 3 karambolka????????? U mene normalno stoji na autu. Uglavnom napatio sam se dok sam nabacio lip... :icon_smile:


 
Član
RE: Golf 3 TDI 97'god. radilo se nesto...str4

Dobro leglo nema šta samo vračaj na auto...hehehehhe
 
Član
RE: Golf 3 TDI 97'god. radilo se nesto...str4

u venta ti je duza nesto malo karambolka ako se ne varam, ne vidim na slikama pogledaj jel ti lip prati na kraju karambolku ili je kraci malo (nekih 1cm cca) ukoliko je lip od 3-ke gti-ja.
 
Član
RE: Golf 3 TDI 97'god. radilo se nesto...str4

bas tako je! lip ne prati karambolku :icon_sad: pa sam morao busiti i dotjerivati...nezz koliko sam uspio... Sutra postavljanje karambolke aBD i onda cemo vidjet final proizvod :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 3 TDI 97'god. radilo se nesto...str4

superman je napisao(la):
bas tako je! lip ne prati karambolku :icon_sad: pa sam morao busiti i dotjerivati...nezz koliko sam uspio... Sutra postavljanje karambolke aBD i onda cemo vidjet final proizvod :icon_smile:

pa da kazem ti, trebo si trazit od vr-a onda lip :lol:, ajd stavi slike da vidimo kak treba ;)
 
Član
RE: Golf 3 TDI 97'god. radilo se nesto...str4

neam vise slika, jedino da idem sad napolje :lol::lol: Sutra slike. Dobro je opet ispalo.
Slijedi stavljanje karambolke, nisam znao da je vento k. dok nisam skinuo, neki likovi je nabacili dok nije kod mene bilo auto...
 
Top