Golf III TDI

Golf III TDI

Član
RE: wagen in da house again - Golf 3 TDI

5900k je bila.Ma, Das auto.Moj izbor da. hehe Nisam kuci i nemam ovdje slika, tako da ne mogu postati sl. ovih dana-fax
 
Član
RE: wagen in da house again - Golf 3 TDI

super trojka stvarno dosta opreme..nadam se da ce ti dugo sluziti :)
 
Član
RE: wagen in da house again - Golf 3 TDI

Cestitam na kupovini, znao sam da ce biti wagen,sta god ljudi preporucili:D Ocigledno imas dobra iskustva sa njim i zelim da se to i nastavi. Lepa oprema, dobar golf, motor je super,fino ide;)
 
Član
RE: wagen in da house again - Golf 3 TDI

elmir je napisao(la):
neka je sa srecom.. fina je trica mada bi ja uzeo nesto drugo za lovu koju si dao za nju..nesto novije, ebo vw.. al tvoj je izbor bio.. da se s njom navozas kilometara i kilometara i da predjes bar godisnje po 13 drzava ;)

iz inata ću ti reći da je za mene i dvica bolja od brave, nemojte sad o tome, tema je o autu a ne šta sam trebao uzeti za to je bila tema u savjetima
 
Član
RE: wagen in da house again - Golf 3 TDI

enesss je napisao(la):
neka bude sa srecom i da dobro sluzi druze,fin je ;)

hvala enesse, a imat cu sad uzor-naravno u tvojoj 3 ;)

dellas je napisao(la):
Cestitam na kupovini, znao sam da ce biti wagen,sta god ljudi preporucili:D Ocigledno imas dobra iskustva sa njim i zelim da se to i nastavi. Lepa oprema, dobar golf, motor je super,fino ide;)

Hvala na podrsci ;)
Idemo dalje!
 
Član
RE: wagen in da house again - Golf 3 TDI

Felge mozes ispraviti kod Haketa u Carici! A trica je super sad samo polako je sredjuj i ovaj put pamet u glavu!
 
Član
RE: wagen in da house again - Golf 3 TDI

Radio je AdnanSa felge kod njega, pa pitaj njega! A prijatelj ce ici uskoro pa ti javim za cijenu! A mislim da cijena zavisi od stanja felgi tj. koliko su "krive"! Mislim!
 
Član
RE: wagen in da house again - Golf 3 TDI

superman je napisao(la):
elmir je napisao(la):
neka je sa srecom.. fina je trica mada bi ja uzeo nesto drugo za lovu koju si dao za nju..nesto novije, ebo vw.. al tvoj je izbor bio.. da se s njom navozas kilometara i kilometara i da predjes bar godisnje po 13 drzava ;)

iz inata ću ti reći da je za mene i dvica bolja od brave, nemojte sad o tome, tema je o autu a ne šta sam trebao uzeti za to je bila tema u savjetima

Podrzavam te u potpunosti :)
Nedaj boze rata i Fiata!
Dobra trica :)
 
Početnik
RE: wagen in da house again - Golf 3 TDI

Neka je sa srecom, druze...a zasto bas golf :D
haj ti prodam felge za njega :D
Otidji malo do otpada onog novog u Zimci, kod pumpe Mirabel, blizu ti je, imaju svasta za mk3, bar je bilo...
 
Član
RE: Golf 3 TDI

Da da. Ali cini mi se da su skupi??? ...Felge kad ja prodam svoje :D Trenutno prvo sto cu trazit je gti ralica/spojler golf 3. Ako neko ima nek se javlja....
 
Član
RE: Golf 3 TDI

Evo novih slikica... U medjuvremenu kupljene nove 2 gume i ispravljene felge... Al cu morati stavljati 14" za koji dan :lol:. Ove 15" cekaju ljepsih dana ili novog vlasnika ;)











 
Top