Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Legend
RE: Golf III by rale_cazin nabavljeni Crveni pojasevi

Bas me interesuje kako ce ispast ova konzola, i ja sebi namjeravam nesto slicno uradit u mk2, ako ne nadjem orginalni arm rest od venta, kombinovao bih takodje :cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin nabavljeni Crveni pojasevi

Danas sam radio oko upasavanja audijevog naslonjaca za ruku u ventovu sredisnju konzolu.
najveci dio posla je uradjen, sve je upasano jos treba nosace malo bolje pohvatati i onda sve presvuci kozom.

2lmv4h3.jpg


2j1snlc.jpg


Naravno zahvaljujem kolegi harli_team-u na tehnickoj podrsci :p
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin upasavanje naslonjaca za ruku

Bravo rale tek na klipu se vidi kakav je auto u stvari koliko je spusten i kako jebeno izgleda...samo mi se cini da ce nekako biti visok taj naslon za ruku..!?
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin upasavanje naslonjaca za ruku

brate ko da je tu i bio, svaka cast, ovaj naslonjac je pravo dobra stvar, i ja sam sebi za Pola pripremio naslonjac, al me jebe nosac, pa jos sam u dilemi sta da cinim s njim, posto mi nije fabricki, ali budem nesto skontao
ti si ovo fkt odlicno sredio, bas dobro;)
 
RE: Golf III by rale_cazin upasavanje naslonjaca za ruku

HELL_BOY je napisao(la):
:cool::cool::cool: to brate nijel bilo crni vezica :)

zelena ga otvara u struku :p
ma to je samo dok se mjerilo naravno da nece biti nikakvih vezica

memi je napisao(la):
Bravo rale tek na klipu se vidi kakav je auto u stvari koliko je spusten i kako jebeno izgleda...samo mi se cini da ce nekako biti visok taj naslon za ruku..!?

hvala kolega, a Naslon je nastiman da bude u visini onog na vratima tako da su obje ruke u istoj visini onda. vidjet ces kad se montira.

ArminM je napisao(la):
brate ko da je tu i bio, svaka cast, ovaj naslonjac je pravo dobra stvar, i ja sam sebi za Pola pripremio naslonjac, al me je*e nosac, pa jos sam u dilemi sta da cinim s njim, posto mi nije fabricki, ali budem nesto skontao
ti si ovo fkt odlicno sredio, bas dobro;)

Druze sve se da uraditi samo vremena i volje pozz
 
RE: Golf III by rale_cazin upasavanje naslonjaca za ruku

:cool: gotiva brate mogu mislit :cool: prelijepo i elegantno uradjeno ;)

jedva cekam da vidim ga na mjestu :icon_smile:
 
RE: Golf III by rale_cazin upasavanje naslonjaca za ruku

Rale vazda mi dodješ s fix idejama da me glava zaboli, fino će biti nema šta ali raja neće Rale da sluša i gotovo :lol:
 
RE: Golf III by rale_cazin upasavanje naslonjaca za ruku

Danas kompletirana muzika, stigla napokon sva muzika iz pasata 2005 godina 4 velika i 4 mala zvucnika, mac audio pojacalo 1000w i bass 1000w i kondenzator.

of4qyd.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin stigla muzika komplet

opaaaa, kvalitetno:cool::cool::cool:
ja sam vec 2 ovakva zvucnika poderao, sad mi drug ponovo iz svice donio, isto passatovi, valjda potraju;)
 
RE: Golf III by rale_cazin stigla muzika komplet

ArminM je napisao(la):
opaaaa, kvalitetno:cool::cool::cool:
ja sam vec 2 ovakva zvucnika poderao, sad mi drug ponovo iz svice donio, isto passatovi, valjda potraju;)

Ovo su neki puno kvalitetniji, materijal je kao plastika neka svjetlucava ovaj kaze da je boze sistem bio al nevjerujem posto nema nikakvih oznaka samo philips vw
 
RE: Golf III by rale_cazin stigla muzika komplet

I nocas je stigao radio koji sam imao prije Pioneer DEH-P9300R pravo zvjer od auto radia, ima postavke za sve moguce npr. od broja sjedista u autu, da nije koji sic preklopljen, velicine i oblika auta, koliko ima zvucnika, direktne izlaze za 2 suba, dali je sub okrenut unutra ili van kutije, milion frekvencija i......
:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
11azm8p.jpg
 
Top