Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin Unutrasnjost montirana, repni spojler i maska-gti znak

sve ok, samo ne daj tom opelovcu da ti se mota oko auta da nebi kakvog gareta NAPRAVIO
 
Početnik
RE: Golf III by rale_cazin Unutrasnjost montirana, repni spojler i maska-gti znak

auto je u zivo do jaja,pazilo se na svaki detalj,a cestu drzi ko lud,u par krivina mislio sam da ce mi mozak iscuriti na uho :D
 
RE: Golf III by rale_cazin Unutrasnjost montirana, repni spojler i maska-gti znak

malojaci je napisao(la):
auto je u zivo do jaja,pazilo se na svaki detalj,a cestu drzi ko lud,u par krivina mislio sam da ce mi mozak iscuriti na uho :D

Hvala kolega, a suta abd i tvoj pasat dolazi sebi zesce :)
 
RE: Golf III by rale_cazin Unutrasnjost montirana, repni spojler i maska-gti znak

Svaka cast!
Jedna od ljepsih trica koje sam vidjeo ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin Unutrasnjost montirana, repni spojler i maska-gti znak

Sledece sedmice na more akobogda, pa sam danas auto zakucao u pod.
Video govori vise od 1000 rijeci :p

http://www.youtube.com/watch?v=H0ohXe2ayEg
 
BHT Ovisnik
RE: Golf III by rale_cazin Video low life

:icon_eek::icon_eek: ti si luuud,kako samo *eben izgleda:cool: samo hoce li ti ovako u krivini na neravninama strugati ili je bas toliko tvrd:cool:

i koji je motor u njemu,ja sam ovo vec bio prelistao nedavno opet sve i nigdje nisam uspio procitati:cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin Video low life

uhh,kako je nisko brate...
ja sam prekjucer dosao s mora i vjerujes da se kajem sto sam ga zavrnuo u pod...jadranskom magistralom sam dobio slom zivaca,svakih kilometar sam naletio na neravninu i udarao zestoko....htio sam 20 voziti...vjerujes da nisam voziti po ogranicenju... :icon_cry:
 
RE: Golf III by rale_cazin Video low life

cole trenutno je je 1,6 monopoint 75 ks a ceka ga ABF koliko sam mogao upratit :icon_biggrin:

rale ovo nije humano :icon_biggrin: strahota je biti kraj njeg ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin Video low life

CoL3 je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek: ti si luuud,kako samo *eben izgleda:cool: samo hoce li ti ovako u krivini na neravninama strugati ili je bas toliko tvrd:cool:

i koji je motor u njemu,ja sam ovo vec bio prelistao nedavno opet sve i nigdje nisam uspio procitati:cool:

U voznji po ravnom je bas normalna voznja uz neizbjezno skakutanje :p , dok kad namotam puni do kraja moram polako ici jer se skoro guma nasloni na blatobran.
Imam gevinde i tvrde odbojne gume auto je pretvrdo.
Motor je jos uvjek 1.6i 55kw

nermin suljagic je napisao(la):
uhh,kako je nisko brate...
ja sam prekjucer dosao s mora i vjerujes da se kajem sto sam ga zavrnuo u pod...jadranskom magistralom sam dobio slom zivaca,svakih kilometar sam naletio na neravninu i udarao zestoko....htio sam 20 voziti...vjerujes da nisam voziti po ogranicenju... :icon_cry:

Toga se i ja bojim, ja sa ovako tvrdim ovjesom naletim li na te nastavke ceste ispast ce mi komplet maska u krilo hehe
 
RE: Golf III by rale_cazin Video low life

Vec neko vrjeme tema miruje.
Prosle sedmice isao u Visoko i auto brutalno zaprljao :p, danas se naslo vremena pa je temeljno opran.
Nabavljena Zastitna plastika pod motorom.

2m7u2vk.jpg
 
Top