Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Danas cjeli dan sam se vrtio oko skidanja prednjih brisaca da ih promjenim kao i plastike ispod njih koje dihtuju sajbom.
Najjace u tome svemu je sto je kolegi koji je pomagao ispao iz ruke brisac i razbio mi sajbu :(((((((((((((
Nista bar je sve drugo spremno za kladusu, ko dolazi vidimo se
pozzzzzzzz
 
Član
Kume il imas para na bacanje il ovo auto mislis da stoji samo za gledanje, previse je sto jest jest, al eto kako hoces, nek je sa srecom =)

Da ne bude na kraju ovako =)

http://www.youtube.com/watch?v=5-m962XjKzQ&NR=1

PS

extra vozilica
 
enesss je napisao(la):
a u PM ..... pa nijel' previse

Vidjet ces sutra na sredini sajbe dole pri dnu, nije puno al rascvjetat ce se prema gore ubrzo.
zvao sam danas nova je 60km + montiranje pa cu je zamijeniti ubrzo.

takac je napisao(la):
Kume il imas para na bacanje il ovo auto mislis da stoji samo za gledanje, previse je sto jest jest, al eto kako hoces, nek je sa srecom =)

Da ne bude na kraju ovako =)

http://www.youtube.com/watch?v=5-m962XjKzQ&NR=1

PS

extra vozilica

U mene auto malo prelazi svaki dan kafica, teretana koji krug i parkiranje a sve je po asvaltu i vozim polako.
Makadam i losa cesta ni u snu :p

hvala kolega pozz

Little Dragon je napisao(la):
drug gdje si kupio te odbojne gume?

sorry kolega nisam ni primjetio da si ovo pitao, taxi bar gradiska porucio ih.
 
Evo dosao iz V. Kladuse pa da stavim koju sliku.
ima i videa ali moram ih montirati nocas.
Druzenje i atmosvera je bila super, samo je strucni ziri sve "usrao" svojim izborom gdje je najvise cjenio ćuning to jest svemirske spojlere, branike i neonke :p

2pq6yah.jpg

24b4yld.jpg

malo sam previse spustio auto pa sam imao poteskoca pri prelasku lezecih policajaca :p
2cib6ro.jpg

jheviw.jpg

2yk0xhc.jpg

xfag41.jpg

bdqxl3.jpg

al4t3c.jpg

cnbi9.jpg

1e9lq8.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Slike iz V. kladuse

Sve extra osim ocjenjivanja ,,,sad mi zao sto se ja nisam prijavio:cool::cool::cool::cool: sa ovakvim autom kakav je :lol::lol: jer fakat nije se gledalo ni na sto
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Slike iz V. kladuse

HELL_BOY je napisao(la):
sutra odo sebi stavljati spoljere kao ŠANK :D :cool:

stavi dva, za pive i za meze :cool:

golf prejak kao uvijek, samo ili mi se cini ili je sunce ucinilo svoje, nesto nema sjaj, ili su lose slike :icon_question:
 
Početnik
RE: Golf III by rale_cazin Slike iz V. kladuse

1. i 3. slika najace definitivno.Golf i Vectra u duetu.STvarno imate predobra vozila. ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin Slike iz V. kladuse

Little Dragon je napisao(la):
hvala na odgovoru , ako moze jos i cjena bio bih zahvalan :cool:

Hmmm nisam siguran jel 26 ili 36km pakovanje dodje 10 komada.

AnDel je napisao(la):
HELL_BOY je napisao(la):
sutra odo sebi stavljati spoljere kao ŠANK :D :cool:

stavi dva, za pive i za meze :cool:

golf prejak kao uvijek, samo ili mi se cini ili je sunce ucinilo svoje, nesto nema sjaj, ili su lose slike :icon_question:

kako na kojoj slici, vidis na nekoj je kao spiglo a na nekim ne, puno bolje ispadnu slike po oblacnom vremenu.
 
Top