Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

jao kolko si je zakucao,extra izgleda,svaka cast. Sto Dzeni rece,sad kupi par onih lipova,trebat ce ti;);)
 
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

predobro,svaka cast... fali ti na ralici nadpis "sagnite se mravi" hehe
sa ovakvim setup-om se lako postaje dobar jaran sa distributerom kartera,karambolki,lajsni auspuha i svim onim sto moze ostati na lezecem ili pokraj trotoara :D

(sorry za onaj nesporazum,nije do mene...) ;)
 
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

uuuu ekstra, bas sam danas ugradjivao gevinde na neku tricu iz hr, gti, donijeli ljudi nove gevinde..ja oci iskolacio, hehe.....ali tvoj je bas spusten, ono, nema dalje
 
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

Danas lijep i suncan dan pa sam isao u bihac presvukli 80% ceste nov asvalt sa onako niskim sam isao na par mjesta 80-100/h uzitak extra al kad naidjes na neravnu cestu nema nego prva i polako :p
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

kod mene jaran imao golfa zakucanog za asfat al bukvalno zakucanog al ti si ga nadmasio..prelijepo izgleda a i prelijepo je ovo vidjeti samo za nase ceste je ovo previse..jedno 1 cm bi ja to digao..heheh...svaka cast jos jednom..
 
Legend
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

eto sad bacajte drkicu na gewinde od 100km :D

svaka cast druze, auto prelijepo izgleda sto jest jest !!

max respect
 
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

Pizdooo jednaa jesii zaooo, pa ajdee docii do mene u Kladusuu,pa ces vidjeti ko moze nizeee :p
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

gewinde su najbolja stvar sto si uzeo za auto,nek je sa srecom samo pazi na mrave......
 
Top