Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

Član
RE: Golf III by rale_cazin Zimske feluge uradjene

rale_cazin je napisao(la):
extra feluge cvrstei lagane, jesi ih polirao isto?

veruj da nemam vremena a ni volje da ih poliram kad se zimi necu nikud ni vozikati :cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin Zimske feluge uradjene

Ja sam svoje ispolirao kad sam vec imao slobodnog vremena, a na ljeto mozda na njih stavim neke nize gume pa nekad ih stavim na 15kama bi lizao cestu :)
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Zimske feluge uradjene

Odlican izbor :)

Samo je problem sto ne zasticen aluminijum zimi oksidira od soli i vode pa moras stalno polirat mozda ne bi bilo lose da ih predjes bezbojnim lakon ne bi se trebo ljustit ....
 
RE: Golf III by rale_cazin Zimske feluge uradjene

Bas sam kontao o tome al nevjerujem da moze bezbojni da ide po polir pasti koja je sad nanesena?
Po noci izgleda mocno evo sad slikao

nz54ko.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Zimske feluge uradjene

A bas zanimljivo ce ovo da izgleda na golfu :cool:

A moze se lakirat ocisti razredjivacom i besbojni puknes i ne moras vise polirat pastom :D
Neki kazu da malo gubi sjaj sa lakom al opet bolje nego da ih so nagriza i da crne a ne mos stalno ni trljat sa pastom citavu zimu :icon_rolleyes::D

kod komsije su polirane pa lakirane nije se ljustio lak nit ih je vise moro polirat ima vise od godinu kako siu radjene, onaj Hony iz gračanice mu radio znaju ga neki sa foruma , domar majstor za limariju ...

Evo tih njegovih samo je mobitelom slikano pa nije nesto na slici :icon_rolleyes:



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Zimske feluge uradjene

dobre fele,mocno sad izgledaju,svaka cast.

Moze bezbojni ici preko,al bolje ti je da ih plastificiras i miran si,kvalitetnije je,raspitaj se malo po firmama koje rade plasticnu i alu stolariju,oni treba da mogu uraditi plastifikaciju.
 
RE: Golf III by rale_cazin Zimske feluge uradjene

Danas montirane gevinde i par dana je low life :)
evo par slika a snimit cu jedan video ovih dana

hv0vba.jpg

jidw9g.jpg

23lktfs.jpg

zin1ph.jpg

2nsu9hz.jpg

2gy4vap.jpg
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

extra ,, sad slobodno kupi 4-5 tih GTI ralica
 
BHT Ovisnik
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

a nemoj zezat:icon_eek::icon_eek: golf je perfektan u svakom pogledu,nema zamjerke,samo mozda da je uzeti crne zmigavce na blatobranima:cool:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

Uuuu extra brate;) Samo , bice zeznuto voziti ga ovako....
 
RE: Golf III by rale_cazin Gevinde sjele auto EXTRA LOW

Hvala ekipa
jos desetak dana i onda zimske gume i dizanje auta :(((((
 
Top