Golf III by rale_cazin

Golf III by rale_cazin

RE: Golf III by rale_cazin -radovi na limariji-

Evo danas se osusila temeljna kako treba i onda sam prelakirao crvenom bojom da se ne primjeti, pomontirao sve nazad, sutra kad se osusi sve kako treba cu naljepiti zastitnu gumiranu foliju na zadnji dio blatobrana da se ovo vise ne desava.
Sutra poliranje auta, montiranje feluga spura i spreman za ljeto :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Takodjer danas sam otisao kod mehanicara pa onda kod tokara imao sam neko skipkanje u prednjim gevindama sad sam to muski uradio evo par slika.

Kupljeni novi ulosci amortizera koji su bili predugi za gevindu tako da sam kod tokara umjesto unutrasnjeg navoja napravio vanjski na vrhu.
14o93sg.jpg


Zatim je tokar napravio novi poklopac gevinde sa unutrasnjim navojem i unutrasnjim prstenom koji odgovara sirini uloska tako da nema lufta.
23r38qp.jpg


zaserafljen poklopac
28btz0x.jpg


i na kraju sve montirano gevinde kao nove sad pregradjene da ubuduce pasu ulosci od golfa 1 :icon_smile::icon_smile:
efotnb.jpg
 
Legend
RE: Golf III by rale_cazin -prepravka gevindi--

odlican posao !
ovo sam i ja planirao radit, al jbg..

nego reci mi, oce li se moci odvrtati navoji sad kad si ovo ofarbao ?
 
RE: Golf III by rale_cazin -prepravka gevindi--

naravno da hoce WD-a malo i ide, a navoj je bas krupan. Nisam ja ni mislio to vec kolega sam nisam ni vidio kad je spricao cep u crveno a gevindu srebrnu al et.
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin -prepravka gevindi--

Extra odradjeno svaka cast za detalje ;)

A neka je i ovo ofarbo sad izgleda novo i fabricki :cool: ne smeta boja navoju cak nekada i ne spadne ni posle par odvrtanja i zavrtanja uglavnom nece smetati normalnoj funkcij nije to toliko debo sloj boje da bi ga moro naknadno posebno skidati ;)
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin -prepravka gevindi--

Super je ovo, samo hoce li je stopati amortizeri od mk1?Potrska je trojka!!???
 
RE: Golf III by rale_cazin -prepravka gevindi--

Nece stopati par prijatelja je uloske od keca stavljalo u gevinde od cetvorke i normala. jer su gevinde pravo tvrde i hod klipa je mozda 1cm gore- dole.
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin -prepravka gevindi--

fino brate ti ovo radis,sve pohvale za dosadasnje radove,samo nastavi tako,bas volim kad ko posvecuje posebnu paznju detaljima,perfektna trica,samo nastavi tako:cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin -prepravka gevindi--

Evo ga napokon auto spremno za ljeto :))
Danas se radila spura kod jednog majstora nakon sat vremena covjek je odustao nisam mogao na dizalicu da se popnem, zatim kod drugog kod kojeg je smjetao zadnji lonac tako da se senzori nisu mogli vidjeti i kod njega nisam mogao, treca sreca, kod treceg sam uspio uraditi spuru nagib od 1% prema unutra zbog bolje stabilnosti u krivinama.
Auto ispolirano, spusteno, nocas stize prednji gti znak koji cekam vec mjesec dana i par sitnica.... ovim radovima nikad kraja :icon_rolleyes:

o59noy.jpg


21443gi.jpg


2aaapvt.jpg


qqwkev.jpg


161kd53.jpg


Na zadnjoj slici se vidi koliko je blizu guma i obrva i ne zapinje ni kad neko sjedne pozada, a to govori koliko je ovjes tvrd mislim da sam malo pretjerao, u autu se osjeti svaki kamencic i neravnina na cesti da ne govorim o nekoj rupici na cesti :p
 
RE: Golf III by rale_cazin --Spreman za ljeto --

rale ja :icon_cry: koliiko ti je dobar golf :cool:
tek sad sam vidio u sklopu auta maglenke i zmigavce sa onim tamnjenjem okolo i zastitom i mogu samo reci odlicno je :cool:
 
RE: Golf III by rale_cazin --Spreman za ljeto --

GolFanatiCars je napisao(la):
rale ja :icon_cry: koliiko ti je dobar golf :cool:
tek sad sam vidio u sklopu auta maglenke i zmigavce sa onim tamnjenjem okolo i zastitom i mogu samo reci odlicno je :cool:

Hvala kolega, moram jedan dan snimiti neki video koji sam planirao odavno ovako na slikama to i nije to kao uzivo
 
RE: Golf III by rale_cazin --Spreman za ljeto --

:cool: snimi a vjerujem da uzivo trodupolo bolje izgleda :cool: na snimku kad si prolazio kroz travu kad sam vidio tragove :icon_eek: da nije bilo golfa na snimku pomislio bih sasvim nesto drugo da je proslo :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf III by rale_cazin --Spreman za ljeto --

Jbte orah, žao mi ga gledati da se ne izliže
Preejak golf, i sve pohvale
 
Top