Golf II -Idemo dalje....

Golf II -Idemo dalje....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf MK2

ista situacija kao i kod ade - kada kupujes ovako setove UVIJEK je jedan daljinski za sve, a ako je daljinsko zakljucavanje fabricko recimo, i nadodajes alarm na to, i to se moze prepraviti da bude sve na jednom daljinskom....ukraktko, odg. na tvoje pitanje je DA - samo jedan daljinski se koristi.
 
Član
RE: Golf MK2

Ej hvala na odgovorima i na pomoci, odlucio sam i ja uzeti taj alarm sa centralnom na koridoru slijedece sedmice! Ne rece mi koji je model alarma!!!
 
RE: Golf MK2

Posalji PM covjeku, zagadjujete temu...Izmedju ostalog kao da je bitan model alarma, za 70 KM nemas sta puno traziti, to je tek onako da ima...

:icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf MK2

roki_actros je napisao(la):
Posalji PM covjeku, zagadjujete temu...Izmedju ostalog kao da je bitan model alarma, za 70 KM nemas sta puno traziti, to je tek onako da ima...

:icon_exclaim:

Ne sjecam se da sam tebe nesto pitao!!Kada budem od tebe nesto trazio ti ne moras odgovoriti osim ako nisi njegov advokat!Njemu ako nesto smeta neka kaze.
 
Član
RE: Golf MK2

golff je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Posalji PM covjeku, zagadjujete temu...Izmedju ostalog kao da je bitan model alarma, za 70 KM nemas sta puno traziti, to je tek onako da ima...

:icon_exclaim:

Ne sjecam se da sam tebe nesto pitao!!Kada budem od tebe nesto trazio ti ne moras odgovoriti osim ako nisi njegov advokat!Njemu ako nesto smeta neka kaze.

hahaha kralja..:cool:

roki pusti ih jebiga nek razmjene sta treba nemoras jbg uletat na svaku i kasnije ako treba pobrisi mada nema potrebe..tu su svi da pomognu kolko mogu a ti sa sjeckanjem svake teme nepomazes u tome..i nije zagadjivanje teme nego uzajamna pomoc...pozz
 
RE: Golf MK2

Sve OK :icon_exclaim: Ali zasto ne otvoriti temu "Centralna brava i alarm - Naknadna ugradnja" pa tamo pisati, jer nas mnoge zanima ista stvar...Udjes u neciju "garazu" i prelistas 10 stranica neke bzvz rasprave i tek onda par rijeci i fotkica vlasnika...
 
Član
RE: Golf MK2

vidis da je momak novi i uletio je u garazu vidio sta su ljudi radili i bacio par pitanja...i ja bi to isto uradio prije nego bi otvorio novu temu...par postova nikom nista ne znaci a odma ces dobit info sto te interesuje...to i jest dobra strana ovog foruma...al necemo sad o tome ovde razglabat..;)
 
Član
RE: Golf MK2

Danas se opet malo radilo,ali kasno se pocelo i nema se puno vremena...a poslova ima jos tona da se uradi....

al polako sve...

danas je Expert Trizex poceo da radi i prednja stakla...:D

stavljena je folija L.L. BLACK il ti 20%:icon_smile:

folija je uradjena do samih ivica prozora..."gornjeg dijela" i nema da se sta guli ili sta drugo....
staklo izgleda kao da je fabricki tako tamno .....









Sutra bi se trebalo okoncati posho oko stakala..nadam se :icon_twisted:
Mrsko mi sad stavljati jos..al bice sutra..;)
a evo jos koja usput od neki dan :lol::lol::lol:

josh da sam oprao auto bilo bi OK:icon_twisted:

 
Član
RE: Golf MK2

roki_actros je napisao(la):
Oho, ulovio si Trizu ;) Super ti je auto, jos par sitnica i 10 ;) Ne znam je li ti onaj makadam naskodio :D

ma meni nije naskodio:D neznam samo tebi :icon_question:
to si se odma masikiro vidio sam ja :lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top