Golf II -Idemo dalje....

Golf II -Idemo dalje....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Golf MK2

pa nije puno,jel to samo za 2 vrata il 4? i kakv je ono kljuc nije mi jasno:)
 
Član
RE: Golf MK2

sve 4 vrata....koji kljuc, mislis daljinski? skakavac, kao u novijih auta, narezes kopiju kljuca i kazes da ti oblikuje da se "upase" u daljinski....svako ko kopira kljuceve ti to moze uraditi...
 
Član
RE: Golf MK2

centralna + alarm 70KM (1 godina garancije)
a sto se tice ruku (majstora) kao sto triza rece...od obima posla....

vidis npr. meni je ovo dzaba uradio,ja dajem pare on nista:icon_twisted::lol::lol::lol: Shala:D

a bice jos nekih sitnica da se rade.polaHko,nema se vremena jbg

i tnx na komentarima;);)
 
Član
RE: Golf MK2

vidio je got2b danas koliko ima posla....i ima jos gepek da se zavrsi, nismo stigli danas...
 
Član
RE: Golf MK2

trizex je napisao(la):
vidio je got2b danas koliko ima posla....i ima jos gepek da se zavrsi, nismo stigli danas...


nekih 5h smo ostali radeci...(ti si radio:icon_twisted:)
a da smo uzeli i gepek nebi zavrisli do 20h sigurno...
al polako sredicemo i ostale sitnice koje su ostale....
za sad ;);) radi :icon_twisted:
 
Član
RE: Golf MK2

joj koji je ovaj triza ljudina,cojk mu daje pare a on nece,bas onako jaranski...triza ima velik stom...ovaaj veliko srce:lol:
 
Član
RE: Golf MK2

trizex je napisao(la):
vidio je got2b danas koliko ima posla....i ima jos gepek da se zavrsi, nismo stigli danas...
De mi reci ba da li taj alarm excalibur djeluje u slucaju otvaranja gepeka (golf 2) tj. da li se sta spaja i u gepeku?I da li si zadovoljan sa excaliburom?
 
Član
RE: Golf MK2

golff je napisao(la):
trizex je napisao(la):
vidio je got2b danas koliko ima posla....i ima jos gepek da se zavrsi, nismo stigli danas...
De mi reci ba da li taj alarm excalibur djeluje u slucaju otvaranja gepeka (golf 2) tj. da li se sta spaja i u gepeku?I da li si zadovoljan sa excaliburom?

Da, spoji se da reaguje i kada se otvori gepek...a kod ade cemo napraviti da se i gepek otklljucava zajedno s vratima (centralno)....samo dok se uganjamo....a taj excalibur je kod mene u autu vec 3 god....nit mirise nit smrdi, obavlja funkciju, nije nijednom zakazao....
 
Član
RE: Golf MK2

Jel ti rece da taj alarm sa centralnom na koridoru kosta oko 70 KM i da li se sve funkcije obavljaju preko jednog daljinskog tj. da ne moram nositi jedan daljinski od alarma a drugi od centralne?
 
Član
RE: Golf MK2

samo jedan daljinski. ako imas centralno u autu, trebas SAMO alarm (u sebi sadrzi vec modul za otkljucavanje/zakljucavanje), i on sam kosta manje, oko 50tak km ja mislim, a got2b nije imao ni centralno (ono koje na kljuc radi, klasika, kontas) i dokupio je i taj kit. LP
 
Član
RE: Golf MK2

Ma nemam ni centralnu ni alarm pa kontam uzeti taj exalibur pa me interesovalo cijena i centralne i alarma ali da se koristi jedan daljinski za oboje ako se to moze izvesti!U pitanje je golf 2 sa dvoja vrata! Koji je model excalibur alarma sto si kupio?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top