Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Golf II 1,9 TDI Fire & Ice

Ako je moze opravdati svaka cast,a ako ne mislim da je nema smisla stavljati...imas lijepog golfa to ce ti biti samo minus;)
 
Član
ako ga izvuces na 110-120 ks ova 'provokacija' bi fino legla...a ako ostanes iza doticnog gti-a efekat ce biti suprotan :)
 
Član
AnDel je napisao(la):
ako ga izvuces na 110-120 ks ova 'provokacija' bi fino legla...a ako ostanes iza doticnog gti-a efekat ce biti suprotan :)

Neka njega sad za sad kakav jeste. Razmisljao sam o SM power remapiranju,ali morat ce da saceka...Jedino sto planiram u narednom periodu jeste veca turbina. Dal ona od 110 ks ili 130,sve zavisi od cijene...
 
Član
Konstatacija sa onima koji se bas razumiju u ovo...
Prijatelj mi daje turbinu od Jumpera 2.8 dizel 2001.god sa usisnom granom,intercoolerom i jos par sitnica. Nepoznata mi je jacina turbine,ali je skinuta sa kombija koji je prevrnut sa nepunih 100 hiljada na satu...
Eh sad,da li je tu turbinu moguce postaviti na moj motor i sta sve treba prepraviti..??



 
Član
Tema je malo zapostavljena,ali boze moj..nema se vremena..

Koji je najbolji nacin da restauriram-ofarbam body kit...? Cim da farbam i kako..? Jer nikad do sada nije farban i dobro bi mu doslo,jer je poprilicno izblijedio....
 
DeLLoRto je napisao(la):
Skidam kapu na startu svakom GTI-u,ali u toku voznje Boga mi ne dam pardona niti sekunde :icon_twisted:

sa power boxom mozes parirat GTI-u ali nisi brzi,pisem iz licnog iskustva, to pod uslovom da je ispravan GTI a mozes oderat ako je zapusten
 
Član
Dobih konkretnu informaciju...znaci ovako.. ocistiti,nanijeti Plastic primer,a onda mat sprej (kazu da je najbolji Ranco,ako vec nije Bumper sprej)... ;)

Hvala Armine :123:
 
Dobro su ti rekli za farbanje plastika, uglavnom dobro ih ocisti. A ne znam koliko treba matt spreja nanosit, da ne izgubis onu hrapavu teksturu plastike od koje je napravljen body kit ? :icon_rolleyes:
 
Član
nece sjebat nista, njegove plastike nisu pocijepane, on hoce samo da osvjezi boju, jedan dva sloja mata nece sjebati teksturu body kita
 
Top