golf g60 limited -- evo jednoga u oglasima, samo 25000€

golf g60 limited -- evo jednoga u oglasima, samo 25000€

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
pa jbt,za te pare uzet obicnog g60,isprojektovat 16v glavu,kakvu oces,i ostane ti para......ja da imam te pare uzeo bi golfa 1.3 od 2.5milje,i za ostatak bi uzeo pive......hebo vas golf:D
 
almir_gr je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Haha sta reci, nije mi jasno sa ovim pisanjem da vrijedi tih para wtf? :S

Za te pare vozit pravo auto, a ne golfa!

HALLLLLLLLOO!!!!!NEMOJ MI PRSTOM U OKO DIRATI!!!!!!!
OVDJE SE RADI O JEDNOM SLUCAJU PRETJERIVANJA ALI TO NEZNACI DA VAZI ZA SVA VW VOZILA!!!!
:-b

Mojne mi se kofrcit :D.. Imam i ja pored opela i peugeota i golfa pred kucom :D.. Tako da :D

nekaze se pored pezoa ili opela,...kaze se "ispred" pezoa ili opela....
(hahahahahahaahahhahaahahhahahahahahaahahahahahhah)
 
Puno komentara je palo, što jes jes, pa evo da i ja nešto kažem.

Posoje dva smijera prema kojima se gleda cijena ovoga golfa

1. ako se uzme u obzir samo da je to golf 2 star 20 godina, sa jakim motorom i bogatom opremom za to doba, cijena je smiješna i izgeda kao da se netko šali, puno previše je 25000€.
Ovako gleda većina.
ali...
2. ako ovoga golfa sada promatra neki kolekcionar i entuzijast koji ima puno €, njemu je bitno da je to 1 od 71 komad...
Šta to znači: na velikim tržištima automobila kao što je Njemačka, Italija, UK... rariteti su jako tražena roba, često se interesanti sukobljavaju da se domognu određenog automobila ne pitajući za cijenu.
I nije bitno napraviti repliku nekog auta nego posjedovati original.
Iz naše (BiH) perspektive dat toliko para za golfa 2 je smiješno, ali zapad nije zapad, nego neki potpuno drugi svijet.
 
Lija je napisao(la):
pa jbt,za te pare uzet obicnog g60,isprojektovat 16v glavu,kakvu oces,i ostane ti para......ja da imam te pare uzeo bi golfa 1.3 od 2.5milje,i za ostatak bi uzeo pive......hebo vas golf:D

"rally is not a crime",hahahaha,
haj mojne ofirati,bolje kupi janjadi i pive pa da dodjemo...... :D
 
Član
sve je to fino i lijepo al bi ja ipak za te pare R32 parkirao pred kucu probao sam to auto i ide ko nevrijeme ima jedan u travniku:123:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
sta ce ti jadan nebio M3,oni su neudobni i kad se ona koza zagrije na suncu zalijepis se na nju,ni onaj klimatronik ti nece pomoci,a kamoli alcantara na rubovima sjedista,ili elektricni podizaci,ili xenon sujalice sa ugradjenim diznama za pranje,ili harman kardon ozvucenje u autu,niti ESP,miti navigacij,niti ona hrpa zracnih jastuka,niti multifunkcionalni volan,niti 18" felge,niti maglenke,niti elektricna sjedista sa memorijom polozaja,niti mjenjac sa 6 brzina+rikverc za nazad,niti DSC sistem,niti kontrola pritiska guma na bordkompjuteru,niti....
golf je bog spram ovog Plavog kontejnera sa elektronskim ogranicanjem na 250Km/h,ja ga vozim pa uzmi i ti...

:lol::lol::lol::lol::lol:
KRALJCINA NEVIDJENA!!!

oooo majko moja oplaka hahahahhahahahaha svaka ti cast hahahah joj nemogu sebi doc :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Nema ovo veze sto je vw druze koji opet razgranicavas ljubitelje vozila...ja volim svako auto...koje god auto vidim ocuvano,njegovano i kulturno srednjeno meni se svidja...da je ovdje opel,audi,fiat ili koje vec,ako ne vrijedi tih para onda ne vrijedi neznam koje auto da je u pitanju...
 
GTI TDI je napisao(la):
pa vi nebiste ovo kupili zato što nemate i nećete nikad imati ni šansu, ovo kupuju ljudi koji pored ovoga imaju još 5 auta, odnosno ne kupuju ga da bi išli sa njim na posao, odmor i td. nego čisto zato što je to jedan unikatan dio auto historije i to su takvi ljudi da sa večim ponosom kažu da imaju nešto ovako nego nekog porschea
vama je važno da vam komšija pohvali auto i da ne bi slučajno rekao da ste ispali budala, a isti taj komšija zna o autima ko vi o avionima,
cijena ovog auta nije takva zbog umova kao što ste vi (ovo mislim na one koji se zgrožavaju na cijenu ovog auta) nego je to realna cijena zbog potražnje na tržištu, jer tržište diktira cijenu, a vi ako mislite da ne vrijedi probajte naći jeftinijeg, šta biste rekli da vam kažu da postoje vizit kartice čija izrada košta 25.000€, pa i to se prodaje i što je još gore dijeli...
ne treba stvarno biti stručnjak da se ovo skonta

;) ;) ;)

Ovo je automobil za kolekcionare
 
Član
@ZELA Ni u jednom trenutku nisam rekao da bi ga ja kupio ili da bi i da imam dao pare za njega...a ako e vredi tih para nece se ni prodati (mada sumljam u to) u glavnom i ja iam mnogo vise automobila na pameti za 25k ali kult je kult
I't a VW thing you wouldnt understand!
 
Početnik
nermin suljagic je napisao(la):
Lija je napisao(la):
pa jbt,za te pare uzet obicnog g60,isprojektovat 16v glavu,kakvu oces,i ostane ti para......ja da imam te pare uzeo bi golfa 1.3 od 2.5milje,i za ostatak bi uzeo pive......hebo vas golf:D

"rally is not a crime",hahahaha,
haj mojne ofirati,bolje kupi janjadi i pive pa da dodjemo...... :D

sta je nesto protiv rally-a :icon_mad::icon_mad:...pa ja brate kad se ulesis isto ide i 1.3 i g60,njemu je sudjeno u potok...a sad kojeg bi vise zalio..?? a bolje ovaki,najedes se napiijes,izbudalijeses i opet imas para..ha ya:D
 
čitam i smijem se al baš se smijem ne cjeni nego vašim komentarima porsche fan i par momaka sa foruma su dali kavlitetne odgovore na ovu temu koje cjenim a ostali nema ni pojma o čem se radi čim ga uspoređujete sa nekim običnim golfom 2 jer ovo nije obični g2 sa druge strane mogo bi pista dosta na ovu temu al nema smisla jer nitko nema pojma i kad netko kaze jadan nam drzava nemamo nista pa kako semo imat kad se bilo kakav primjerak popljuje sa hahaha ti si lud ja nebi ovo ja nebi ono mozes kupoit ovo mozes ono tuga i tačka na I i to veliko I
 
Član
Outrage i slicni njemu su i sj*ali forum;), preskocis temu i zdra'o. Sta ti imash pricat o cijeni i autu koje vrijedi ko tvojih 28 Opela?.


Evo ja bih dao sad 50k KM za njega da imam te pare viska. Ovdje ustvari pare nisu ni bitne, ak' kome to sad objasnjavat, vama?, NE Boze sacuvaj.
 
Početnik
halo pa kontamo mi da je ovo za kolekcionare model da je to nesto...ali brate sto je puno puno je;)
 
Član
Davor_ je napisao(la):
@ZELA Ni u jednom trenutku nisam rekao da bi ga ja kupio ili da bi i da imam dao pare za njega...a ako e vredi tih para nece se ni prodati (mada sumljam u to) u glavnom i ja iam mnogo vise automobila na pameti za 25k ali kult je kult
I't a VW thing you wouldnt understand!

Nisam govorio šta bi ti ili ja uzeli za te pare,samo sam rekao da je ovaj golf kult samo zbog malog broja primjeraka,ni zbog čega drugog!
Shvatam ja taj thing:D,prošao sam pola BiH tražeći golfa 1 gti vrijednog pažnje;)
 
Početnik
eee LJUDI KOJI VOZE VW SU POSEBNA GRANA PSIHIJATRIJE.....

jeste bgm,i boli me k* nek me odma banuju,al de imal io malo zdravog razuma,pa dat 50 milja km za golfa 2,koji je ko sepet...eee nenormalno bgm :icon_rolleyes:
 
A šta je s ovim:

vrijedi li ovaj auto ovoliko para ?


http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vfc22z12emam

Kako ljudi ne mogu shvatiti da kod ovih auta nije riječ o tome je li to golf 2 ili renault 5 ili nešto treće...
Svaki od njih, osim što je raritet, ima pravu priču o svome nastanku, nemojte ove aute mješati sa običnima.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top