golf g60 limited -- evo jednoga u oglasima, samo 25000€

golf g60 limited -- evo jednoga u oglasima, samo 25000€

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
sta ce ti jadan nebio M3,oni su neudobni i kad se ona koza zagrije na suncu zalijepis se na nju,ni onaj klimatronik ti nece pomoci,a kamoli alcantara na rubovima sjedista,ili elektricni podizaci,ili xenon sujalice sa ugradjenim diznama za pranje,ili harman kardon ozvucenje u autu,niti ESP,miti navigacij,niti ona hrpa zracnih jastuka,niti multifunkcionalni volan,niti 18" felge,niti maglenke,niti elektricna sjedista sa memorijom polozaja,niti mjenjac sa 6 brzina+rikverc za nazad,niti DSC sistem,niti kontrola pritiska guma na bordkompjuteru,niti....
golf je bog spram ovog Plavog kontejnera sa elektronskim ogranicanjem na 250Km/h,ja ga vozim pa uzmi i ti...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
LSD je napisao(la):
zbog takvih kao sto ste vi ikone i stradaju i dostizu cijene od 30-40-50kKM...
znaci ovo se kupuje iz ljubavi prema automobilu a ne iz potrebe....
normalna stvar da je bolji cc i M..i PM.....ali nije sve u tome....nije sve u klimi.....nije sve u ABS-u. itd.
kako jedan prijatelj iz austrije kaze....4-tvorku moze imati svako ali keca malo tko :icon_biggrin::icon_biggrin:
e o tome se radi

a posto sad predpostavljam kakvi ce komentari obasuti ovaj post ja se povlacim iz teme

potpis:icon_smile: ja govorim za sebe... meni je puno para da kupim auto za svakodnevnu upotrebu, a kamoli iz ljubavi

Slazem se , jest legenda sigurno,ali hebo ga kralj 25000km...pa sta vrijedi toliko na njemu jbg sad ! Moze se ljubav prema autu i drugacije izrazavat a ne novcem za auto koje izgleda kao svako drugo u BiH a mozes kucu kupit za te pare :D
 
Haha sta reci, nije mi jasno sa ovim pisanjem da vrijedi tih para wtf? :S

Za te pare vozit pravo auto, a ne golfa!
 
Član
Outrage je napisao(la):
zlajaaa je napisao(la):
LSD je napisao(la):
zbog takvih kao sto ste vi ikone i stradaju i dostizu cijene od 30-40-50kKM...
znaci ovo se kupuje iz ljubavi prema automobilu a ne iz potrebe....
normalna stvar da je bolji cc i M..i PM.....ali nije sve u tome....nije sve u klimi.....nije sve u ABS-u. itd.
kako jedan prijatelj iz austrije kaze....4-tvorku moze imati svako ali keca malo tko :icon_biggrin::icon_biggrin:
e o tome se radi

a posto sad predpostavljam kakvi ce komentari obasuti ovaj post ja se povlacim iz teme

potpis:icon_smile: ja govorim za sebe... meni je puno para da kupim auto za svakodnevnu upotrebu, a kamoli iz ljubavi

Slazem se , jest legenda sigurno,ali hebo ga kralj 25000km...pa sta vrijedi toliko na njemu jbg sad ! Moze se ljubav prema autu i drugacije izrazavat a ne novcem za auto koje izgleda kao svako drugo u BiH a mozes kucu kupit za te pare :D

Pa u tome valjda i jeste stvar u tim sitnicama koje ga odvajaju od ostalih i sama cinjenica da je to veoma rijedak i exkluzivan auto ima svoju cjenu.
Ja licno ne bi dao toliko novce za njega ali mogu da shvatim da neko ko ima da i ne zali
 
Davor_ je napisao(la):
To i jeste problem ovog foruma ima toliko djece i ljudi koji i nemaju veze sa AUTOMOBLILIZNOM i pricaju gluposti i ne mogu da shvate ljubav ka automobilu!
Da je neko posavio ovde nekog FIATA ili OPELA iz ko zna koje od 20k eura ja definitivno ne bih to blatio niti pricao gluposti i OFFtopicario (sto je najcesca stvar ovde)
Razmislite malo o tome zasto se uopste na ovom forumu!
Lijep pozdrav i nikoga nisam mislio da uvredim ovim postom to je moja konstatacija.

sve to druze stoji,ovo je kult...al de mi iskreno reci jel ti vrijedi dati 25000Eura(50000KM) za golfa 2 koji se razlikuje po par amblema i malo jacem motoru od obicnog g60...ja stavrno volim VW-ova vozila al ovo je stvarno pretjerano,nebi dao 50000KM za golf4 R32 sa fullopremom i nekim biturbakom sa 400-500 konja koji se za te pare moze sigurno naci...
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
sta ce ti jadan nebio M3,oni su neudobni i kad se ona koza zagrije na suncu zalijepis se na nju,ni onaj klimatronik ti nece pomoci,a kamoli alcantara na rubovima sjedista,ili elektricni podizaci,ili xenon sujalice sa ugradjenim diznama za pranje,ili harman kardon ozvucenje u autu,niti ESP,miti navigacij,niti ona hrpa zracnih jastuka,niti multifunkcionalni volan,niti 18" felge,niti maglenke,niti elektricna sjedista sa memorijom polozaja,niti mjenjac sa 6 brzina+rikverc za nazad,niti DSC sistem,niti kontrola pritiska guma na bordkompjuteru,niti....
golf je bog spram ovog Plavog kontejnera sa elektronskim ogranicanjem na 250Km/h,ja ga vozim pa uzmi i ti...

:lol::lol::lol::lol::lol:
KRALJCINA NEVIDJENA!!!
 
Član
ode tema u klinac :D
ljubav prema automobilu,koji je kao nov,kako je neko napisao,kostao 40k DEM a sad kosta 50k,nit je oldtimer,ni nista slicno pa da mu to puno dize cijenu,koji nije u fabrickom stanju,kojem je dosta dijelova ovjesa vec dotrajalo itd. se pokazuje tako sto ces ga kupit?? ne treba kupovat auto samo srcem,nego i razumom
ovo je ikona
71 primjerak,ak sam dobro upucen
al brate,sto je prtevise,previse je
pogotovo u Bosni
 
almir_gr je napisao(la):
Haha sta reci, nije mi jasno sa ovim pisanjem da vrijedi tih para wtf? :S

Za te pare vozit pravo auto, a ne golfa!

HALLLLLLLLOO!!!!!NEMOJ MI PRSTOM U OKO DIRATI!!!!!!!
OVDJE SE RADI O JEDNOM SLUCAJU PRETJERIVANJA ALI TO NEZNACI DA VAZI ZA SVA VW VOZILA!!!!
:-b
 
Član
mislim da treba staviti tačku na "i", G60 je kult i dobar auto, ali ovo je puno novaca, iako ga volim, da sam bogat, dao bih 50 000KM:D :icon_exclaim:
 
Član
pa vi nebiste ovo kupili zato što nemate i nećete nikad imati ni šansu, ovo kupuju ljudi koji pored ovoga imaju još 5 auta, odnosno ne kupuju ga da bi išli sa njim na posao, odmor i td. nego čisto zato što je to jedan unikatan dio auto historije i to su takvi ljudi da sa večim ponosom kažu da imaju nešto ovako nego nekog porschea
vama je važno da vam komšija pohvali auto i da ne bi slučajno rekao da ste ispali budala, a isti taj komšija zna o autima ko vi o avionima,
cijena ovog auta nije takva zbog umova kao što ste vi (ovo mislim na one koji se zgrožavaju na cijenu ovog auta) nego je to realna cijena zbog potražnje na tržištu, jer tržište diktira cijenu, a vi ako mislite da ne vrijedi probajte naći jeftinijeg, šta biste rekli da vam kažu da postoje vizit kartice čija izrada košta 25.000€, pa i to se prodaje i što je još gore dijeli...
ne treba stvarno biti stručnjak da se ovo skonta
 
nermin suljagic je napisao(la):
almir_gr je napisao(la):
Haha sta reci, nije mi jasno sa ovim pisanjem da vrijedi tih para wtf? :S

Za te pare vozit pravo auto, a ne golfa!

HALLLLLLLLOO!!!!!NEMOJ MI PRSTOM U OKO DIRATI!!!!!!!
OVDJE SE RADI O JEDNOM SLUCAJU PRETJERIVANJA ALI TO NEZNACI DA VAZI ZA SVA VW VOZILA!!!!
:-b

Mojne mi se kofrcit :D.. Imam i ja pored opela i peugeota i golfa pred kucom :D.. Tako da :D
 
Član
Davore: Sagledaj činjenicu da ovaj golf nije po ničemu promijenio auto industriju,jedina stvar zbog koje je poseban je mali broj proizvedenih primjeraka.Osobno sam veliki fan gti auta,svega što ona nude.Prije bih dao veliku lovu za golfa 1 gti u tvorničkom stanju nego za ovoga golfa.Koje je auto posebnije,koje je donijelo veću revoluciju?kec ili ova dvica?
 
ja koliko znam svabu ovo auto izadje 25000 eura,ali njemu je i plata u eurima,tako da bosnju izadje duplo skuplje...ispravite me ako grijesim :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top